Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Inwestuj w wiedzę - szkolenie dla przewoźników
  •   

18 października 2017   Tomasz Czarnecki
Inwestuj w wiedzę - szkolenie dla przewoźników Ile wynosi płaca minimalna w Niemczech? Potrzebna przedstawiciela we Francji? Jakie są obowiązki dokumentacyjne kierowcy delegowanego do krajów UE? Jak dobrze wyliczyć diety i noclegi? Jesienna edycja szkoleń kancelarii ITD-PIP odbywa się pod patronatem Log24.pl i Truck&Business Polska.
 

Branża transportowa jest niezwykle dynamiczna, co niejednokrotnie sprawia, że budzi to wiele pytań i kontrowersji. Niezależnie od tego czy jesteś na rynku od lat, stawiasz pierwsze kroki jako przedsiębiorca lub zajmujesz się ewidencją wewnątrz firmy, jedno jest pewne – wiedzę należy aktualizować na bieżąco. To jedyne rozwiązanie pozwalające uniknąć kar i mandatów.

Zapraszamy 25 października do Poznania, a dosłownie kilka dni później, 31 października do Wrocławia. Zainteresowanych innymi lokalizacjami, m.in. okolicami Gdańska, Warszawy, Krakowa lub Rzeszowa, zapraszamy do śledzenia strony poświęconej szkoleniom, już w listopadzie rozpocznie się kolejna edycja spotkań.

Szkolenie poprowadzi Mariusz Hendzel, znawca prawa transportowego, ekspert rozliczania (ewidencji) czasu pracy kierowców, wykładowca szkoleń inspektorskich oraz analityk zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców.

Program szkolenia: 

* Aktualnie obowiązujące zmiany w prawie transportowym dotyczące zarówno Polski jak i krajów Unii Europejskiej.

* Najnowsze zasady delegowania pracowników z zakresu przygotowania dokumentów oraz rejestracji w zagranicznych serwisach.

Podstawy, definicje i obowiązki wynikające z zatrudniania kierowców (przygotowanie umów, ustalenia wewnętrzne, obowiązki względem pracodawcy).

* Składniki wynagradzania kierowcy.

* Podróże służbowe kierowcy. 

* Rozliczanie kierowców na zlecenie lub będących na własnej działalności.

* Wyliczanie płacy minimalnej, diet oraz noclegów na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Więcej informacji nt. szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.szkolenia.itd-pip.pl

A już w piątek 20.10. na Fan Page'u Truck&Business Polska rozdamy dwa bilety na szkoleniu - do wyboru - w Poznaniu lub Wrocławiu. 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.