Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Niech się spełni
  •   

8 marca   Tomasz Czarnecki
Niech się spełni Pewien znany filozof powiedział, że świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów. W tym wyjątkowym dniu, chcielibyśmy w imieniu męskiej części Log24.pl podziękować wszystkim Paniom za obecność w branży TSL.
 

My uniżeni zdobywamy się na taką odezwę nie tylko ze względu na to, że zgodnie zresztą z powiedzeniem, wpływacie na łagodzenie obyczajów. Choć niewątpliwie tutaj również Panie mają olbrzymie zasługi. Najważniejsze są jednak Wasze kompetencje, których doświadczamy na codzień i od święta. Komptenecje nierzadko znacznie wyższe niż te spotykane u mężczyzn (na takie wyzwanie zdobywamy się co najwyżej raz do roku). Dzięki temu branża TSL brnie do przodu mimo różnych przeszkód. 

Moglibyśmy rozpisać tomy życzeń, ale przecież to Panie najlepiej wiedzą co im potrzeba. Zatem pomyślcie o czymś miłym a my tylko dodamy "niech się spełni". 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.