2HD inwestuje w Działdowie

2HD inwestuje w Działdowie

24 czerwca 2020 r. firma 2HD  Sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.  Spółka zainwestuje co najmniej 11 415 000 złotych. Projekt zrealizowany zostanie w Działdowie na działce o powierzchni 6,0493 ha.

Firma 2HD planuje realizację inwestycji mającej na celu zwiększenie możliwości wykonywania typów dekoracji, aplikowania ich na trudnych kształtach oraz zwiększania elastyczności, szczególnie w zakresie realizacji małych zamówień. Dzięki nowej inwestycji rozbudowana zostanie oferta zakładu o możliwość metalizacji opakowań z tworzyw sztucznych oraz przyczyni się do rozszerzenia kręgu odbiorców a tym samym pozyskania nowych klientów.

2HD jest zakładem produkcyjnym zajmującym się świadczeniem usług w zakresie dekorowania opakowań szklanych i z tworzyw sztucznych dla potrzeb przemysłu kosmetycznego oraz spożywczego.

W procesie dekorowania i zdobienia wykorzystywane są różne technologie jak: malowanie, drukowanie, metalizacja, klejenie folii do powierzchni opakowania oraz etykietowanie. W portfolio firmy występują produkty dla bardzo znanych i uznanych marek o charakterze globalnym.

Poleć ten artykuł:

Polecamy