7R Park Łódź East I z kolejnym najemcą

7R Park Łódź East I z kolejnym najemcą

7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów, podpisał umowę najmu z firmą NordGlass. Renomowany producent i dostawca szyb samochodowych wprowadzi się do 7R Park Łódź East I zajmując w nim blisko 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej i ok. 150 mkw. biur.

7R Park Łódź East I to nowoczesny park magazynowy, składający się z trzech hal o łącznej powierzchni ok. 100 000 mkw. Położony jest we wschodniej części Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, tuż obok węzła Brzeziny.

Dla NordGlass, marki należącej do japońskiej Grupy AGC, jednego z wiodących na świecie dostawców szkła i producenta szyb samochodowych magazyn pod Łodzią będzie głównym hubem dystrybucyjnym w Polsce. Firmę NordGlass w procesie wynajmu reprezentowali doradcy z Querco Property.

– 7R Park Łódź East I oferuje doskonałe warunki do dalszego wzrostu naszej działalności. Świetna lokalizacja magazynu i nowoczesne rozwiązania w nim zastosowane poprawią efektywność logistyki i tym samym przyczynią się do usprawnienia obsługi naszych klientów – mówi Maciej Winiarski Szef Dystrybucji Polskiej w NordGlass.

Strategiczne położenie Łodzi przyciąga najważniejszych graczy na rynku. NordGlass to kolejna renomowana marka, która zdecydowała się na wybór 7R Park Łódź East I. To potwierdza atrakcyjność lokalizacji projektu i potencjału, jaki oferuje. Dziękujemy najemcy i doradcom za zaufanie – mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska Regional Leasing Director w 7R.  

– Jesteśmy przekonani, że 7R Park Łódź East I zapewni firmie NordGlass doskonałe warunki do dalszej ekspansji i pozwoli na efektywną konsolidację operacji logistycznych w Polsce – komentujeMarek Kurzątkowski, Director Industrial Agency w Querco Property.

Wśród dotychczasowych najemców 7R Park Łódź East I znajdują się takie firmy jak, Maersk czy Castorama. Magazyny posiadają ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Kompleks jest położony zaledwie 10 kw. od centrum Łodzi, a w jego pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia pracownikom dotarcie do pracy.

Poleć ten artykuł:

Polecamy