Arena Produkcji w trzech częściach

Arena Produkcji w trzech częściach

Coraz mniej czasu dzieli nas od piątej edycji konferencji Arena Produkcji. 7 marca we Wrocławiu spotkają się menedżerowie firm produkcyjnych, aby wziąć udział w wydarzeniu poświęconym efektywnemu zarządzaniu zakładem produkcyjnym i jego otoczeniem.

Arena Produkcji wypracowała sobie już dużą renomę w środowisku menedżerów produkcji. Zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia, która funkcjonuje w coraz większej ilości fabryk, także organizatorzy wydarzenia poszukują kolejnych sposobów na uatrakcyjnienie konferencji. W efekcie, w ramowym programie edycji 2018 pojawił się kolejny element.

 

Tradycyjnie już najwięcej czasu przeznaczone jest na część plenarną. W jej ramach przedstawiciele firm produkcyjnych, niezależni eksperci oraz dostawcy najlepszych rozwiązań dla branży będą prezentować wystąpienia problemowe. Omawiać będą m.in. takie zagadnienia jak droga do Przemysłu 4.0, optymalizacja procesów w fabryce, możliwości zaawansowanych systemów IT dla produkcji, planowanie produkcji i popytu, zarządzanie zakładem produkcyjnym czy zaawansowana logistyka wewnętrzna i zewnętrzna.

 

Sesja networkingowa będzie stanowić uzupełnienie i rozwinięcie części plenarnej. Ma ona na celu ułatwienie kontaktu uczestników konferencji z ekspertami w poszczególnych obszarach. Dyskusje prowadzone przy stolikach networkingowych będą dotyczyć tematów omawianych podczas części plenarnej – ale obejmą także dodatkowe zagadnienia, istotne dla funkcjonowania zakładów produkcyjnych.

 

Zupełnie nowy element konferencji to szkolenie, które będzie stanowić zamknięcie programu. Poświęcone zostanie one tematyce zapobiegania oszustwom i nadużyciom w łańcuchu dostaw. Dwugodzinne spotkanie z ekspertami w tym zakresie – Januszem Liberem z firmy Tesco i Sławomirem Murawskim z firmy LIMUR – pozwoli na usystematyzowanie wiedzy z tego obszaru i wymianę doświadczeń uczestników. Warto dodać, że uczestnictwo w szkoleniu jest uwzględnione w cenie biletu.

 

Zapraszamy na stronę arenaprodukcji.pl po szersze informacje na temat konferencji. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Poleć ten artykuł:

Polecamy