Atlas Ward Polska ponownie buduje w Stargardzie dla HydraSpecma

Atlas Ward Polska ponownie buduje w Stargardzie dla HydraSpecma

Generalny wykonawca Atlas Ward Polska nawiązał współpracę z firmą HydraSpecma. W ramach zawartej umowy, w Stargardzie wybudowane zostanie centrum produkcyjno-magazynowe o powierzchni blisko 16 000 m2. To drugi projekt, jaki wrocławski generalny wykonawca zrealizuje na rzecz producenta.

HydraSpecma to skandynawska firma, specjalizująca się w produkcji komponentów takich jak rury i węże hydrauliczne, a także w montażu układów hydraulicznych dla światowych producentów maszyn i urządzeń. Wśród jej klientów można wymienić takie marki jak Volvo Construction Equipment, Kongsberg Maritime, Cargotec Corporation, a także Siemens.

Nowe budynki powstaną w sąsiedztwie obiektu wybudowanego w 2019 roku przez Atlas Ward Polska dla tego inwestora (dawniej Specma Poland). Liczący blisko 16 000 m2 kompleks składać się będzie z dwóch hal i przestronnego biurowca. Inwestycję Atlas Ward Polska będzie realizować w modelu „Zaprojektuj i Wybuduj”.

– Powierzenie nam kompleksowej realizacji nowej inwestycji dla HydraSpecma to dla nas wyróżnienie i docenienie dotychczasowej współpracy. Obiekty produkcyjno-magazynowe charakteryzuje wysoka złożoność oraz stopień zaawansowania technologicznego. Wieloletnie doświadczenie Atlas Ward Polska w tego typu realizacjach pozwala nam budować w oparciu o najwyższą jakość i tempo prac – mówi Wojciech Tomaszewski, Dyrektor Oddziału Szczecin Atlas Ward Polska. Budowa nowego obiektu wystartowała we wrześniu 2022. Finał prac zaplanowany jest IV kwartał 2023 r.

Poleć ten artykuł:

Polecamy