Bakalland z Rusak Business Services

Bakalland z Rusak Business Services

Rusak Business Services rozpoczął współpracę z firmą Bakalland, jednym z największych producentów bakalii w Polsce. W ramach współpracy broker celny będzie odpowiedzialny za kluczowe procesy celne klienta m.in. za odprawę eksportową.

– Rozwój współpracy w zakresie obsługi celnej jest jednym z kluczowych kierunków naszej działalności. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła tak uznana firma jak Bakalland. Jest to dla nas niewątpliwym sukcesem i kolejnym krokiem w realizacji obranej strategii, zwłaszcza że Bakalland to przedsiębiorstwo z blisko 30-letnią tradycją na polskim rynku, tak jak nasza firma – mówi Tomasz Rusak, prezes zarządu Rusak Business Services.

 

Bakalland S.A. jest jednym z największych producentów bakalii w Polsce i zarazem jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek wśród konsumentów produktów spożywczych. Spółka rozpoczęła działalność w 1991 roku, poprzez akwizycje i rozwój organiczny zbudowała Grupę Kapitałową, która stała się wiodącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie sprzedaży bakalii.

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów. Działania agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi.

 

(Rusak Business Services)

Poleć ten artykuł:

Polecamy