Bezpłatne webinarium – Jak zarabiać na bezpieczeństwie floty?

Bezpłatne webinarium – Jak zarabiać na bezpieczeństwie floty?

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na organizowane przez nas wspólnie z Webfleet Solutions bezpłatne webinarium: Transport dziś i jutro  – jak zarabiać na bezpieczeństwie floty? Spotkanie odbędzie się 20 maja 2021 o godz. 10.00

Webinarium skierowane jest do menedżerów i właścicieli firm transportowych, produkcyjnych i handlowych, którzy chcą zapewnić swojemu biznesowi maksymalne bezpieczeństwo, transparentność i elastyczność. Bezpieczeństwo stało się dziś wymiernym parametrem dla biznesu, a jego odpowiedni poziom może przełożyć się na zapewnienie ciągłości i rentowności operacji, redukcję kosztów i budowę zaufania wśród zleceniodawców.

Impulsem dla organizacji webinarium były wyniki raportów, przygotowywanych w ostatnich miesiącach przez Webfleet oraz Eurologistics Media Group. Podczas spotkania eksperci z branży transportu będą analizować zebrane dane, wskazywać sposoby w jaki polskie firmy transportowe dbają o bezpieczeństwo oraz analizować korzyści, wynikające ze stosowania telematyki.

Ramowy program webinarium obejmuje trzy wystąpienia problemowe, wnioski z których omawiane będą podczas panelu dyskusyjnego. Prelegentami będą Dariusz Terlecki, Dyrektor Sprzedaży CEE w Webfleet Solutions Poland; Prof. dr hab. Wojciech Paprocki z  Instytutu Infrastruktury, Transportu I Mobilności Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; oraz Adam Błuś, Wydawca Eurologistics. W panelu dyskusyjnym wezmą też udział Michał Rybiński, Dyrektor Zarządzający Nordic Thermo Spedition; oraz Karol Janiszewski, CEO Janiszewski Thermotransport.

Warto zaznaczyć, że podczas spotkania przekazane zostaną wyjątkowe informacje na temat zagrożeń bezpieczeństwa flot komercyjnych. Sporo miejsca poświęcone zostanie też wpływowi na sektor transportu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w zakresie monitorowania emisji CO2; finasowania, kredytowania, ubezpieczania  i leasingowania inwestycji w transport i infrastrukturę; wyboru lub braku wyboru środków transportu o  innych niż olej napędowy jednostkach napędowych. 

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie jest już otwarta. Zapraszamy do udziału – wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie https://www.debatatransportowa.com/.

Poleć ten artykuł:

Polecamy