Bezprzewodowy magazyn DGS

Bezprzewodowy magazyn DGS

DGS SA chcąc usprawnić kontrolę procesów magazynowych, zwróciła się do krakowskiej firmy SKK - Systemy Kodów Kreskowych S.A. o wdrożenie w swoim magazynie sieci bezprzewodowej.

DGS SA potrzebował systemu zarządzania magazynem opartego na sieci radiowej, która byłaby przystosowana do pracy z terminalami magazynowymi różnych producentów.

SKK zaproponował DGS wdrożenie zcentralizowanej sieci Cisco WLAN opartej o punkty dostępowe oraz urządzenie sterujące i obsługujące punkty dostępowe zwane kontrolerem.

 

Kontroler zapewnia scentralizowaną konfigurację, monitoring i nadzór nad siecią punktów dostępowych. Implementacja sieci radiowych Cisco pracujących w oparciu o kontrolery, pozwala na kontrolę i sterowanie całą siecią WLAN w czasie rzeczywistym, umożliwiając reakcję na zmieniające się środowisko i okoliczności poprzez zmianę parametrów jej działania.

 

Po zakończeniu wdrożenia sieci radiowej SKK przeprowadziła szkolenia dla kluczowych użytkowników systemu oraz przygotowała dokumentację poprojektową.

Poleć ten artykuł:

Polecamy