Biuro Inwestycji Kapitałowych stawia na niewielkie moduły

Biuro Inwestycji Kapitałowych stawia na niewielkie moduły

Ofertę dewelopera nieruchomości magazynowych wyróżnia możliwość najmu niewielkich modułów magazynowych z opcją ich dowolnego łączenia. BIK S.A. oferuje Small Business Unit w ramach wszystkich zarządzanych parków logistycznych.Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. chce, aby jego...

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. chce, aby jego oferta nowoczesnych powierzchni magazynowych była jak najbardziej elastyczna. To odpowiedź na oczekiwania najemców, którzy poszukują obiektów maksymalnie dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i zmieniającej się skali powadzonej działalności.

Biuro Inwestycji Kapitałowych specjalizuje się w budowie obiektów magazynowych posiadających małe pojedyncze moduły, które można dowolnie łączyć, tzw. Small Business Unit (SBU). To element wyróżniający ofertę spółki od propozycji innych deweloperów powierzchni komercyjnych, którzy z reguły wynajmują obiekty od kilku tysięcy metrów kwadratowych w górę. W przypadku BIK najmniejsze moduły w zależności od lokalizacji wahają się już od 500 mkw. do 900 mkw. oraz posiadają relatywnie dużą liczbę doków rozładunkowych. Dzięki temu obiekty charakteryzują się maksymalną elastycznością, a najemcy mają możliwość dowolnego łączenia poszczególnych modułów magazynowych w zależności od swoich potrzeb i wymagań.

„Nasze obiekty wyróżnia duża elastyczność i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów. Powierzchnię wynajmują zarówno małe przedsiębiorstwa, ale dzięki możliwości łączenia jednostek magazynowych wśród naszych klientów są także większe firmy. Dodatkową zaletą jest bardzo atrakcyjna lokalizacja wszystkich parków logistycznych, które znajdują się w pobliżu dużych ośrodków miejskich” – powiedział Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Biuro Inwestycji Kapitałowych Grupa zarządza aktualnie trzema parkami logistycznymi: Centrum Logistycznym Kraków I, Centrum Logistycznym Kraków II oraz Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy