Blisko, dalej, wszędzie – transport międzynarodowy w Geis PL

Blisko, dalej, wszędzie – transport międzynarodowy w Geis PL

Ostatnie miesiące zostały zdominowane przez tematy związane z COVID-19. Ograniczenia, z jakimi nadal mamy do czynienia, wywarły olbrzymie piętno na biznesie. Wszyscy obserwujemy błyskawiczne zmiany nawyków konsumenckich oraz gwałtowne modyfikacje w międzynarodowych łańcuchach dostaw.

Po globalnym lock downie i związanym z nim paraliżem, z tygodnia na tydzień intensywność działań biznesowych rośnie. Totalny zastój jest już na szczęście niejako przeszłością, a gospodarka uczy się koegzystencji z wirusem.

Stopniowe wychodzenie z letargu – projektowe podejście podstawą sukcesu

Geis PL to jedna ze spółek niemieckiej Grupy Geis z siedzibą w Bad Neustadt, a także lider rynku logistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Warto podkreślić, że Geis to ponad 70 lat doświadczeń w Europie, zaś serwisy międzynarodowe, w tym eksportowe, są głęboko osadzone w biznesowym DNA grupy. Nieustannie poszerzając zasięg działalności w regionie CEE, w roku 2019 fi rma zrealizowała blisko 10 mln zleceń, osiągając przychód z działalności spedycyjno-logistycznej w wysokości 1 038 mln euro.

Eksport przez ostatnie wiele lat stał się wizytówką Polski na arenie europejskiej. Jesteśmy liderami w produkcji AGD, stolarki okiennej, mebli, armatury oraz w innych branżach. W Geis PL, pomimo ogólnych rekomendacji tzw. „trzymania dystansu”, od kilku tygodni jesteśmy bardzo blisko biznesu – szczególnie biznesu eksportowego.

Mocno wspieramy klientów w szybkim powrocie na rynki europejskie. Wszystkie serwisy eksportowe działają w pełnych zakresach. Każdy z klientów znajdzie odpowiednią usługę w ramach naszego portfela. System drobnicy międzynarodowej swoim zasięgiem obejmuje blisko 30 krajów europejskich. Z największymi partnerami biznesowymi Polski posiadamy codzienne linie międzynarodowe, którymi przesyłamy towary w najkrótszym możliwym czasie tranzytu. Mowa tutaj o Niemczech, Czechach, Słowacji, krajach Beneluksu, krajach bałtyckich, Francji oraz innych. Drobnica międzynarodowa to serwis dla biznesu o każdym formacie.

Eksport bez względu na skalę

Pakiet międzynarodowych usług drobnicowych, które realizujemy w Grupie Geis umożliwi Ci dynamiczny rozwój oraz dostępność produktu na arenie europejskiej. Naszym głównym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, w atrakcyjnej cenie. Stawiamy na kompleksowość i pełną synergię produktową.

W ramach spedycji międzynarodowej z powodzeniem organizujemy przewozy pełnopojazdowe (FTL). Jest to zdecydowanie jeden z filarów organizacji. FTL jest rozwijany w dwóch płaszczyznach. Pierwsza to typowy ładunek bezpośredni – dedykowany z wykorzystaniem pełnego spektrum taborowego, tonażowego, przy stosowaniu różnych rodzajów zabudowy: plandeki, chłodnie, kufry. Druga z płaszczyzn rozwoju to tzw. ładunki częściowe – PTL. Posiadanie własnej sieci krajowej i międzynarodowej to solidny kręgosłup tego serwisu. Duże wolumeny umożliwiają efektywne wykorzystanie taboru oraz łączenie potencjałów na rynkach, gdzie operujemy bardzo mocno.

Poleć ten artykuł:

Polecamy