Bogate grono prelegentów na Advanced Supply Chain

Bogate grono prelegentów na Advanced Supply Chain

Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain odbędzie się już 21 września. Najwyższa pora, aby przybliżyć pierwsze nazwiska prelegentów, którzy zaszczycą to wydarzenie swoimi wystąpieniami.

Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Tomas Wimmer, Prezes Zarządu BVL International – międzynarodowego stowarzyszenia branżowego o 40-letniej tradycji. Profesor Wimmer doświadczenie zdobywał w wielu firmach z branży motoryzacyjnej – jak BMW, Sauer-Sundstrand czy Bremer Vulkan. Pan profesor wygłosi wystąpienie inaugurujące konferencję.

 

Świat nauki reprezentować będzie też prof. dr hab. Wojciech Paprocki z Katedry Transportu w Szkole Głównej Handlowej. Zainteresowania badawcze profesora Paprockiego dotyczą funkcjonowania podmiotów reprezentujących stronę popytową oraz podażową na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, barier i skutków implementacji technologii cyfrowych. Prócz rozwijania kariery naukowej, profesor Paprocki przez wiele lat był ściśle związany z biznesem, jako aktywny top-managerem w przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą.

 

Bartosz Jankowski, Chief of Automation Department w firmie SSI SCHÄFER POLSKA, ukończył studia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Informatykę Gospodarczą na Bergakademie Freiberg. Pan Jankowski ma duże doświadczenie w projektowaniu i systemów automatycznego składowania i kompletacji oraz innych elementów automatyki magazynowej.

 

Kolejny prelegent z zagranicy, Holger Heckmann, posiada duże doświadczenie w zarządzaniu paletami zwrotnymi, rozwojem biznesu i produktów a także opracowywaniu rozwiązań IoT dla logistyki. Aktualnie pan Heckmann pełni stanowisko Business Development Director w firmie Ahrma.

 

Niezwykle ciekawą postacią jest Rolf-Dieter Lafrenz. Pan Lafrenz ukończył prestiżową, międzynarodową Otto Beisheim School of Management i ma na koncie wiele lat pracy jako konsultant w biznesie medialnym. Zainteresowanie tematem sztucznej inteligencji w logistyce skłoniło go do stworzenia Cargonexxu – niemieckiego start-up’u, mającego na celu wykorzystaniu AI w optymalizacji transportu.

 

Alessandro Poma, Head of South and East Europe Sales w Data Interchange, posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze automatycznej integracji procesów logistycznych łańcucha dostaw, przy użyciu najlepszych praktyk B2B. Biegłe władanie językiem angielskim, włoskim i polskim pozwala mu koordynować i uczestniczyć w wielu innowacyjnych projektach oraz wdrożeniach rozwiązań B2B dla klientów obecnych na rynku międzynarodowym.

 

Wspólne wystąpienie poprowadzą Marcin Smoła, Dyrektor Operacyjny, ID Logistics Polska, oraz Kordian Leniarski Dyrektor Magazynów Auchan Polska. Pan Marcin jest absolwentem Wydziału Zarządzania Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi Z branżą logistyczną związany jest od 18 lat, pracę zaczynał na takich pozycjach jak order picker czy kontroler stocku, po czym doszedł na najwyższych stanowisk i aktualnie zarządza wszystkimi magazynami ID Logistics w Polsce.

 

Kordian Leniarski od początku swojej drogi zawodowej związany jest z firmą Auchan Polska. Absolwent Uczelni Łazarskiego w Warszawie pracował na różnych poziomach struktury logistycznej, zarządzał i budował zespoły dbające o satysfakcję klienta. W swoim zamiłowaniu do organizowania, poprawiania i kwestionowania, w ciągu 20 lat odpowiadał za rozwijanie zaopatrzenia produktów DRY, zaopatrzenia Fresh, integracji logistycznej z siecią Real oraz pełnej centralizacji produktów Fresh w logistyce.

 

Anna Galas, dyrektor ds. rozwoju logistyki kontraktowej w ROHLIG SUUS Logistics, odpowiada za obszar logistyki kontraktowej w całej Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi, międzynarodowymi firmami z całego świata i uczestniczyła w wielu wymagających projektach, realizowanych także za granicą. Pani Anna stawia na ciągłe doskonalenie – niedawno ukończyła Akademię Psychologii Przywództwa przy Politechnice Warszawskiej.

 

To oczywiście nie wszyscy prelegenci, którzy pojawią się podczas Advanced Supply Chain. Z każdym dniem potwierdzani są kolejni mówcy i temat. Zapraszamy zatem na stronę http://www.asc.eurologistics.pl/, gdzie można znaleźć szersze informacje na temat wydarzenia oraz zgłosić swój udział.

Poleć ten artykuł:

Polecamy