Branża car fleet management w Polsce przyspiesza.

Branża car fleet management w Polsce przyspiesza.

Wyniki Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów po III kwartale wskazują, że przedsiębiorcy cenią sobie wynajem długoterminowy aut służbowych. Liczba pojazdów finansowanych i zarządzanych przez firmy członkowskie Związku wzrosła w ciągu roku o 10,1%. Liderem rynku jest LeasePlan Fleet Managemen

Rynek wynajmu długoterminowego pojazdów rośnie w siłę. Polscy przedsiębiorcy wybierają full service leasing jako najlepszy sposób optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem floty aut służbowych.Klienci wybierają usługi kompleksowe, nie tylko dlatego, że jest to dla nich wygodne, ale przede wszystkim dlatego, że płyną z tego realne korzyści – oszczędności. Dlatego nasz portfel wieloletnich Klientów wciąż rośnie a wieloma flotami zarządzamy już od dekady. – mówi Sławomir Wontrucki, Prezes LeasePlan Fleet Management Polska. Nasza recepta na sukces to wysoka jakość oferowanych usług i zadowoleni Klienci. Jak widać, to się sprawdza – dodaje Sławomir Wontrucki.

LeasePlan Fleet Management (Polska), pozostaje bezkonkurencyjny wśród firm oferujących najbardziej zaawansowaną formę wynajmu długoterminowego i zarządza już 17 677 pojazdami w usłudze FSL. Park pojazdów LeasPlan po trzecim kwartale 2013 roku przekroczył liczbę 21 058 aut, co daje firmie pierwszą pozycję w rankingu największych dostawców usług CFM na polskim rynku.

Wynik, który LeasePlan osiągnął po trzecim kwartale to efekt wykorzystania potencjału wewnętrznego firmy. Potwierdzeniem tego, że idziemy dobrą drogą jest fakt, że 75% naszego wzrostu wynika z powiększenia flot naszych dotychczasowych Klientów, czyli wzrostu organicznego a nie agresywnej polityki sprzedażowej. Zaufanie Klientów jest dla nas niezwykle cenne i to, że zostają oni z nami na lata, jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale i motorem do dalszego działania. – mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy, LeasePlan Fleet Management Polska.Badania satysfakcji Klientów, które regularnie zlecamy, wskazują że firmy współpracujące z LeasePlan wysoko oceniają jakość naszej obsługi w zakresie kompetencji, rzetelności i dotrzymywania obietnic. Stawiamy na budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientom, ale i wewnątrz firmy. To dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników LeasePlan możemy realizować nawet największe wyzwania biznesowe. – dodaje Artur Sulewski.

W tegorocznym Badaniu Najlepsi Pracodawcy w Polsce, LeasPlan Fleet Management Polska osiągnął wysoki wynik i został laureatem zaszczytnego tytułu Najlepszego Pracodawcy 2013. Badania prowadzone przez Aon Hewitt w Polsce od 8 lat, a na świecie od ponad 20, oceniają zaangażowanie pracowników, w tym gotowości do podejmowania dodatkowego wysiłku na rzecz firmy, by organizacja osiągnęła sukces. Wysoki wskaźnik zaangażowania pracowników LeasePlan, przekłada się na satysfakcję klientów i wyniki biznesowe firmy, dzięki czemu LeasePlan jest numerem jeden na polskim rynku wynajmu długoterminowego floty.

Poleć ten artykuł:

Polecamy