Castorama na dłużej w Prologis Park Stryków II

Castorama na dłużej w Prologis Park Stryków II

W Prologis Park Stryków II na powierzchni 50 000 mkw. znajduje się jeden z głównych magazynów oraz biuro firmy Castorama Polska, lidera kategorii ulepszania warunków mieszkaniowych. Firma właśnie przedłużyła o kolejne lata umowę najmu w parku Prologis.

– Spotkania z klientami są dla nas bardzo istotne. Niezależnie, czy omawiamy bieżące sprawy, czy rozwiązujemy niecodzienny problem. Zawsze uważnie wysłuchujemy naszych klientów i staramy się im jak najlepiej doradzić. To ogromna satysfakcja gdy widzimy, że nasze codzienne wsparcie – czasem wykraczające daleko poza ściany magazynu – zostaje docenione przez klienta – zaznacza Kamila Pruk, Capital Deployment & Leasing, Senior Manager Prologis.

– Długoletnia współpraca z właścicielem marki Castorama, znajomość wymagań klienta z zakresu logistyki i magazynowania oraz sprawnie przeprowadzony proces negocjacji poskutkowały przedłużeniem umowy najmu firmy Castorama w Prologis Park Stryków II. Jednym z kluczowych czynników, jakie zdecydowały o pozostaniu naszego klienta w obecnej lokalizacji, było świetne umiejscowienie parku Prologis na mapie Polski. Centrum logistyczne w Strykowie obsługuje sklepy Castorama na terenie całego kraju, zatem położenie tuż przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 jest ogromnym atutem parku, ponieważ zapewnia ono doskonałe skomunikowanie z pozostałymi regionami Polski – podkreślił Tomasz Mika, dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL w Polsce – wiodącej firmy doradczej na rynku nieruchomości, która pośredniczyła w transakcji.

Prologis Park Stryków II to nowoczesne centrum logistyczne w samym sercu Polski, z infrastrukturą drogową zapewniającą doskonałe połączenie z aglomeracją łódzką i całą Polską, a także efektywną dystrybucję w kierunkach Berlin – Moskwa oraz Gdańsk – Wiedeń.

(Prologis)

Poleć ten artykuł:

Polecamy