Centrum Techniczne BWI Group gotowe do pracy

Centrum Techniczne BWI Group gotowe do pracy

Po 15 miesiącach od symbolicznego wbicia łopaty pod inwestycję, Centrum Techniczne BWI Group w Krakowie w Balicach wzbogaciło się o nowy obiekt, 26 czerwca 2020 miało miejsce symboliczne przecięcie wstęgi.

Polskie centrum rozwojowe producenta części dla branży motoryzacyjnej od kilku lat zyskiwało nowe kompetencje, projekty i inżynierów, ale traciło powierzchnię w głównej lokalizacji.  Podział na kilka lokalizacji rozwiązywał ten problem czasowo, ale ostatecznym celem zawsze było zintegrowanie wszystkich działów i pracowników pod jednym dachem. Dzień, w którym ten cel został zrealizowany jest niezwykle istotnym w historii działalności BWI Group w Krakowie, ponieważ daje nie tylko tak bardzo  potrzebną przestrzeń do działalności operacyjnej, ale także zwiększa poczucie niezależność i  stabilizacji.

– Chcemy, aby ośrodek BWI Group wpisał się w pejzaż Balic i  był jego równie ważną i rozpoznawalną częścią, co lotnisko – mówi Krzysztof Kucharczak, Dyrektor TCK. – Wierzę, że ogrom pracy włożony w to, aby budynek spełniał najwyższe kryteria jakości oraz był przyjazny otoczeniu, przełoży się na dobre samopoczucie i komfort pracy naszej załogi. Ciekawostką jest  fakt, że wystrojem wnętrz i nazewnictwem pomieszczeń  konferencyjnych nawiązujemy do bogatej kultury i tradycji Krakowa i regionu, co – jak mamy nadzieję – będzie inspirować naszych zagranicznych gości do poznawania nas jeszcze lepiej.

Nowa siedziba jest strategicznie położona w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Kraków – Balice, co komunikacyjnie jest bardzo sprzyjającą okolicznością, zarówno naszych zagranicznych  klientów, jak i pracowników, którzy będą mogli korzystać z szybkiej kolei aglomeracyjnej. Sam budynek jest zoptymalizowany zarówno pod kątem rozwiązań pro-ekologicznych, jak i warunków pracy.

Poleć ten artykuł:

Polecamy