CHEP na rzecz społeczności lokalnych

CHEP na rzecz społeczności lokalnych

CHEP - światowy lider w zakresie zarządzania paletami prężnie działa na rzecz społeczności lokalnych w ramach globalnej strategii CSR. Projekt Zrównoważony rozwój CHEP ma na celu wsparcie społeczności odznaczających się największymi potrzebami.

Kolejna akcja charytatywna w ramach programu odbyła się podczas organizowanego przez firmę Talent Show. Środki zebrane podczas tego wydarzenia posłużyły wsparciu Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

 

Pracownicy CHEP przez dwa dni odnawiali sale i korytarz oddziału korzystając z farb, które za symboliczną kwotę przekazał partner biznesowy CHEP – firma PPG Industries Polska. Kolejną odsłoną akcji charytatywnej było wystawienie dwóch świątecznych spektakli dla chorych dzieci na oddziałach laryngologii i okulistyki. Także w okresie świątecznym za prywatne środki zakupiona została choinka i ozdoby świąteczne, które pozwoliły dzieciom i ich rodzicom spędzić czas Bożego Narodzenia w szpitalu w bardziej rodzinnej i domowej atmosferze.

 

Podczas wewnętrznej imprezy firmy – Talent Show zorganizowano aukcję charytatywną, w czaie której pracownicy mogli zakupić reprodukcje dobrze znanych dzieła sztuki, w które wkomponowano niebieską paletę. Środki uzyskane z aukcji ponownie posłużyły wsparciu Oddziału Okulistycznego. Zakupiono lodówkę i krzesła dla odwiedzających dzieci rodziców i opiekunów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy