CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends

CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends

Pierwsza edycja jedynej konferencji zrzeszającej praktyków biznesu, studentów oraz przedstawicieli akademickich już za nami. Organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów Konferencja CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends odbyła się 14 listopada podczas Warsaw Industry Week.

Wyjątkowe, realizowane po raz pierwszy, spotkanie świata biznesu i nauki z nowym pokoleniem reprezentowanym przez aktywnych studentów wchodzących już wkrótce na rynek pracy, zgromadziło wielu przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej odpowiedzialnej za zarządzanie łańcuchem dostaw oraz najbardziej utalentowanych studentów z całej Polski.

Na wydarzenie składały się dwa równolegle odbywające się konkursy: Najlepsza Praca Dyplomowa Roku oraz Amazon Game Hack. Podczas Amazon Game Hack, studenci podzieleni na zespoły, konkurowali między sobą o najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie na zadany przez przedstawicieli Amazon problem biznesowy, który następnie był poddawany ocenie przez kapitułę konkursu. W konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową, wyselekcjonowani finaliści prezentowali swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz z zakresu media/sprzedaż/reklama, które następnie były poddawane głosowaniu przez audytorium w czasie rzeczywistym.

Wybór zwycięzców odbył się poprzez aplikację Atool powered by Allegro, która poza możliwością oceniania poszczególnych wystąpień, pozwoliła uczestnikom swobodnie przeglądać program konferencji i zadawać pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań.

Podczas konferencji zostały także wręczone nagrody w obu konkursach.


Konkurs Amazon Game Hack

Nagrodę za najlepsze rozwiązanie otrzymał zespół w składzie: Karolina Bułka, Martyna Pietrucha, Aleksandra Mirek, Małgorzata Gęgotek, Igor Grzegorz Charytanowicz oraz Iryna Yakymiv.

Nagrodę za najbardziej innowacyjny projekt otrzymał zespół w składzie: Michał Tomaszewski, Marta Olbińska, Jacek Ciesielski oraz Marcelina Sytek.

Nagrody dodatkowe za największą aktywność podczas konkursu otrzymali: Adrian Białobrodzki oraz Emilia Sczaniecka.

Studenci otrzymali vouchery do sklepu Amazon oraz nagrody materialne ufundowane przez przedsiębiorstwo Amazon.

Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku

 1. Artur Kropop – 4000 zł, nagroda ufundowana przez LafargeHolcim
 2. Katarzyna Kudaś – 2500 zł, nagroda ufundowana przez Novartis
 3. Piotr Michel – 2500 zł, nagroda ufundowana przez PKN Orlen
 4. Karolina Salamon – 2500 zł, nagroda ufundowana przez Santander Consumer Bank
 5. Ewa Szczęsny – 2500 zł, nagroda ufundowana przez Biuro Reklamy TVP

Nagrody ufundowane przez PSML:

 1. Złoty bilet Top Young 100 – Patryk Panek
 2. Wejściówka Procon Polzak 2020 – Adrian Białobrodzki
 3. Wejściówka Polzak Marketing 2020 – Paula Czernik

Wyróżnieni Opiekunowi Akademiccy za okres 2 letniej współpracy – nagroda zaproszenie na Galę Logistyki, Transportu i Produkcji 2019:

 1. dr Natalia Szozda
 2. dr Urszula Ryciuk
 3. dr Marta Jarocka

Organizatorzy serdecznie dziękują za poświęcony czas, wsparcie oraz chęć dzielenia się doświadczeniami i wiedzą wszystkim Prelegentom, Partnerom, Sponsorom oraz uczestnikom.

(PSML)

Fot. Przemysław Wilk

Poleć ten artykuł:

Polecamy