Colian Logistic z wyróżnieniem w 25. Rankingu TSL!

Colian Logistic z wyróżnieniem w 25. Rankingu TSL!

Dziennik Gazeta Prawna ogłosił laureatów 25. Rankingu firm TSL. W tym roku Colian Logistic otrzymał WYRÓŻNIENIE w kategorii Przychody z deklarowanej głównej działalności – spedycja drogowa. To dla nas wielki zaszczyt, znaleźć się w gronie najlepszych firm z branży TRANSPORT-SPEDYCJA-LOGISTYKA w Polsce!

Ranking jest tworzony na podstawie wartości przychodów z działalności TSL, uzyskanych przez podmiot zarejestrowany w Polsce. Stanowi doskonałe źródło informacji dla klientów, dostawców i kontrahentów, biorących udział w transakcjach handlowych. Daje możliwość zaprezentowania się naszym partnerom w kontekście bezpośredniej konkurencji. Ranking jest wykorzystywany również do analiz za granicą przez polskie placówki, pełniące funkcje biur handlowych. To do nich często zwracają się przedsiębiorstwa z danego kraju, poszukujące informacji o potencjalnych partnerach w Polsce.

Firmę tworzą ludzie, a co za tym idzie, bez zaangażowania naszych pracowników, ich codziennego trudu i wysiłku wkładanego w realizację zadań, otrzymanie tego wyróżnienia nie byłoby możliwe. Dziękujemy!

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy