CWS-boco Polska przenosi siedzibę

CWS-boco Polska przenosi siedzibę

Firmy CWS-boco Polska oraz SEGRO podpisały długoterminową umowę na wynajem 6 000 m. kw. powierzchni. Najemca wybrał obiekt SEGRO Business Park Łódź na główną siedzibę spółki w Polsce.

Łódzka centrala firmy CWS-boco Polska, będącej krajowym liderem w sektorze outsourcingu czystości, zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji na terenie SEGRO Business Park Łódź w trzecim kwartale 2014 r. W nowej siedzibie firmy, liczącej 6 000 m. kw. powierzchni będą się znajdowały pomieszczenia biurowe oraz nowoczesny zakład pralniczy. Serwisowane będą w nim m.in. odzież robocza i specjalistyczna.

.Jednym z udogodnień zastosowanych w nowym obiekcie dla CWS-boco Polska jest wprowadzenie podziału na strefy higieny, nie tylko w obszarze produkcyjnym, ale także w module socjalnym. Celem takiego rozwiązania jest utrzymanie najwyższego poziomu czystości oraz zapewnienie najlepszych warunków pracy.

SEGRO Business Park Łódź położony jest w odległości 6 kilometrów od centrum miasta przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi – ulicy Rokicińskiej, 15 kilometrów od połączenia z autostradą A2 oraz w odległości jedynie 2 kilometrów od skrzyżowania z autostradą A1. Docelowo kompleks zaoferuje 50 000 m2 powierzchni.

Poleć ten artykuł:

Polecamy