Dachser dla Volvo Cars

Dachser dla Volvo Cars

Dachser realizuje transport produktów dla Volvo Cars. Części zamienne skandynawskiego producenta trafiają z miejscowości Torslanda pod Göteborgiem do szwedzkiego oddziału Dachser, skąd ruszają dalej do magazynów Volvo Cars w Niemczech.

 

Dachser odpowiada za organizację regularnych transportów przesyłek Volvo Cars, odbierając towar od klienta sześć razy dziennie. – Koncepcja, którą stworzyliśmy dla Volvo Cars, jest wyjątkowa. Z niecierpliwością czekam na efekty, jakie przyniesie ta współpraca – mówi Carl-Johan Westas, kierownik oddziału Dachser w Göteborgu.

Dwie duże naczepy to nowa inwestycja oddziału Dachser w Göteborgu. Firma zapewnia Volvo Cars usługę sprawnego załadunku. W praktyce oznacza to, że producent na bieżąco załadowuje naczepę z towarami do Niemiec w swoim terminalu dystrybucyjnym w Göteborgu, jak tylko skompletuje i zapakuje partię zamówień. Następnie przesyłki z częściami zamiennymi są transportowane do oddziału Dachser – tu po przesortowaniu ruszają w drogę do magazynów Volvo Cars w Niemczech.

– Zapewniamy Volvo Cars usługi dopasowane do ich potrzeb logistycznych. Dzięki takim koncepcjom, jak usługa sprawnego załadunku, Volvo zyskuje zunifikowane rozwiązanie logistyczne – mówi René Sidor, dyrektor zarządzający Dachser Nordic.

 

(Dachser)

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy