DACHSER rozszerza ofertę frachtu lotniczego między Singapurem a Frankfurtem

DACHSER rozszerza ofertę frachtu lotniczego między Singapurem a Frankfurtem

DACHSER Singapur rozszerzył swoje portfolio usług na trasie Singapur – Frankfurt o codzienną usługę frachtu lotniczego. Klienci skorzystają z gwarantowanego czasu tranzytu w 72 godziny, a także z dostępu do gęstej europejskiej sieci transportowej dostawcy usług logistycznych z Frankfurtu.

Lotnisko w Singapurze jest jednym z największych lotnisk w Azji i ważnym węzłem komunikacyjnym dla Europy. Przesyłki wysyłane Stary Kontynent docierają do Frankfurtu, gdzie są wprowadzane do gęstej europejskiej sieci DACHSER, a w kolejnym kroku bezproblemowo dystrybuowane do miejsc docelowych. Wysoka częstotliwość dostaw umożliwia szybki i niezawodny transport towarów. Platforma internetowa eLogistics informuje klientów o wszystkich procesach w łańcuchu dostaw i umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym.

Zrównoważona opcja dla niższych emisji

Klienci frachtu lotniczego mogą wybrać opcję rezerwacji “Sustainable Fuel”. Usługa jest oferowana za dodatkową opłatą na wszystkich trasach na świecie. Dzięki mieszance „zrównoważonego paliwa lotniczego”, zwanego w skrócie „SAF”, przesyłki lotnicze mogą być transportowane przy mniejszej o 30% emisji gazów cieplarnianych. Jako potwierdzenie zakupu biopaliwa oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych, którą można wliczyć do śladu węglowego, firma DACHSER, na życzenie klienta, przygotuje raport o emisji oraz zaświadczenie potwierdzające redukcję emisji. W takim dokumencie można znaleźć informacje na temat zużytych litrów SAF, roku zużycia i dokładnej bazy surowcowa wykorzystanej w SAF.

Niezależnie od tego, czy importujesz, eksportujesz, czy optymalizujesz procesy łańcucha dostaw, sieć DACHSER zapewnia sprawne procesy i terminowe dostawy dla firmy każdej wielkości. W przypadku przesyłek frachtu lotniczego DACHSER oferuje swoim klientom maksymalną niezawodność procesu dzięki ściśle określonym procesom, a także niezawodnym czasom tranzytu i przepustowości.

Poleć ten artykuł:

Polecamy