Dachser rozszerza program czarterowy między Europą a Azją

Dachser rozszerza program czarterowy między Europą a Azją

Z początkiem września program czarteru premium Dachser Air & Sea Logistics został poszerzony o połączenie na trasie Hongkong – Frankfurt. Towary są następnie dystrybuowane po całej Europie przez Dachser European Logistics za pośrednictwem firmowej sieci transportu drogowego

Dachser reaguje na mniejszą przepustowość spowodowaną kryzysem związanym z koronawirusem, rozszerzając swój program czarteru premium o trasę Hongkong – Frankfurt. Pod koniec lipca operator logistyczny zainicjował także trasę Frankfurt – Chicago. Podobnie jak w tym przypadku, specjalnie wyczarterowany samolot towarowy lata co tydzień z Hongkongu do Niemiec. Czarter, który ruszył na początku września, będzie operował do końca 2020 roku. – Widzimy, że rynek azjatycki ponownie przyspiesza, a poziom stawek rośnie, co skutkuje zmniejszoną dostępnością możliwości przewozowych – mówi Timo Stroh, Head of Global Air Freight w Dachser. – Dzięki tej usłudze odpowiadamy na bieżące warunki i oferujemy naszym klientom solidne i niezawodne usługi lotnicze premium między Hongkongiem a Europą.

Dzięki ściśle powiązanej sieci transportu drogowego, Dachser dystrybuuje towary z Frankfurtu po całej Europie w dokładnie określonym czasie przewozu. – Łącząc europejską sieć logistyczną Dachser z dedykowanymi usługami Dachser Air & Sea Logistics, tworzymy inteligentne rozwiązania dla potrzeb naszych klientów, nawet w trudnych warunkach rynkowych – mówi Alexander Tonn, Managing Director European Logistics Germany, który nadzoruje w Niemczech przewozy artykułów przemysłowych przez firmę Dachser.

(Dachser)

Poleć ten artykuł:

Polecamy