Darmowy dostęp do nowej wersji planera załadunków Goodloading

Darmowy dostęp do nowej wersji planera załadunków Goodloading

Firmy mają coraz większe wymagania względem efektywności procesów transportowych. Nie inaczej jest w przypadku załadunku, który musi nie tylko przebiegać możliwie szybko i bezbłędnie, ale przy tym być efektywny. Twórcy Goodloading, wdrożyli niedawno innowacyjny planer załadunków, wykorzystujący m.in. sztuczną inteligencję. Aktualnie można przetestować pełną funkcjonalność Goodloading za darmo.

Goodloading to dostępna na przeglądarki internetowe, aplikacja do optymalnego planowania załadunku. Użytkownicy mogą zaplanować załadunek dla naczep, kontenerów morskich i lotniczych, a także wykorzystać ją przy paletyzacji. Aplikacja wskazuje najbardziej efektywne ułożenie ładunków, z uwzględnieniem kilku miejsc za- i rozładunku, kolejności załadowania towarów i dopuszczalnej masy całkowitej. Może także wskazać konieczność przeładunku przy przekroczeniu nacisków na osie czy środka ciężkości kontenera.

Przez wiele lat, to użytkownicy dostarczali twórcom niezbędne informacje i zgłaszali potrzeby na funkcjonalności. W związku z rosnącymi wymaganiami branży, powstała nowa wersja Goodloading.

Nowa era planowania załadunków

W kwietniu została opublikowana nowa odsłona aplikacji Goodloading. Posiada ona wiele zaawansowanych funkcji, a jej główną zaletą jest silnik, czyli kilkadziesiąt algorytmów, które mają obliczać najbardziej efektywne ułożenia ładunków.

W nowej wersji pojawiły się m.in. takie funkcje jak:

  • funkcja paletyzacji;
  • możliwość planowania załadunków sześciennych, rur i beczek;
  • możliwość załadunku palet lotniczych;
  • większe możliwości edycji przestrzeni ładunkowych, z możliwością wykluczenia np. nadkoli czy agregatu chłodniczego;
  • ustawienie środka ciężkości dla kontenera; multistopy – czyli załadunek z uwzględnieniem kilku punktów na trasie

Zainteresowany? Przetestuj przez 2 tygodnie za darmo

Aktualnie pełną wersję nowego planera załadunków można przetestować za darmo, wystarczy zalogować się poprzez poniższy formularz. Link do formularza: https://www.goodloading.com/pl/nowa-era-planowania-zaladunku/. Uwaga! Promocja trwa do końca czerwca.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@goodloading.com

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy