Darmowy system do planowania i optymalizacji tras

Darmowy system do planowania i optymalizacji tras

Optymalizacja tras, oszczędność czasu i kosztów to priorytety, które wpływają na konkurencyjność przedsiębiorstw z branży TSL. Dlatego Routimo, lider w dziedzinie rozwiązań do planowania tras, wprowadza na rynek nową, bezpłatną wersję oprogramowania, dając przedsiębiorcom jeszcze więcej możliwości bez ponoszenia kosztów.

Routimo LITE: Idealne rozwiązanie dla małych firm

Czym dokładnie jest oprogramowanie Routimo LITE i dla kogo jest przeznaczone? 

To rozwiązanie stworzone z myślą o kierowcach pracujących w niewielkich przedsiębiorstwach. Doskonale sprawdzi się w firmach dostawczych, handlowych i usługowych. Jeśli potrzebujesz tworzyć trasy składające się z maksymalnie 10 przystanków, Routimo LITE jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Znajdź najlepszą trasę z Routimo

Routimo LITE to narzędzie, które automatycznie optymalizuje trasy, po wprowadzeniu przez użytkownika punktów docelowych. System proponuje najlepszy plan przejazdu, który może być bezpośrednio wysłany na urządzenie mobilne kierowcy (smartfon, tablet, laptop), umożliwiając mu sprawną realizację harmonogramu krok po kroku. 

Sprawdź, czy Routimo Lite jest dla Ciebie

Bezpłatna wersja systemu Routimo umożliwia:

  • Planowanie tras dla 1 pojazdu — Idealne rozwiązanie dla małych firm, które obsługują jedno auto dostawcze.
  • Planowanie do 10 punktów na trasie — Liczba wystarczająca dla wielu lokalnych dostawców.
  • Korzystanie z aplikacji mobilnej dla 1 kierowcy — Ułatwiająca pracę w terenie i zapewnia dostęp do trasy w czasie rzeczywistym. 

Routimo Lite: Korzyści dla Twojej firmy

Przejdźmy teraz do korzyści, jakie Routimo LITE może przynieść Twojej firmie.

Obniżenie kosztów transportu: Dzięki optymalnemu planowi tras, przejazdy stają się krótsze, co prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa i kosztów eksploatacji pojazdu.

Skrócenie czasu planowania: Wystarczy wprowadzić punkty docelowe, a resztę pracy system wykona automatycznie, redukując czas planowania nawet o 80%.

Usystematyzowanie pracy kierowcy: Harmonogram przesyłany na urządzenie mobilne kierowcy ułatwia sprawną realizację planu dostaw, co zwiększa efektywność pracy. Regularnie i odpowiednio planowane trasy często umożliwiają odwiedzanie większej liczby punktów bez generowania nadgodzin.

Jak rozpocząć pracę z bezpłatną wersją ROUTIMO?

Przed rozpoczęciem korzystania z dowolnej wersji Routimo, dostępny jest bezpłatny okres testowy trwający 7 dni. W tym czasie otrzymujesz pełny dostęp do wersji Professional wraz z kompletnym zestawem funkcji. Po zakończeniu testów możesz wybrać między wersją płatną a darmową. W dowolnym momencie możesz zakończyć test i przejść na wersję darmową.

Jakie są różnice między wersją darmową a płatną oprogramowania ROUTIMO?

Wersja darmowa oferuje podstawowe funkcje, takie jak planowanie trasy dla jednego pojazdu oraz do 10 punktów na trasie. Płatne wersje (Standard i Professional) są dedykowane firmom z bardziej skomplikowanymi procesami logistycznymi i oferują szereg zaawansowanych funkcji,.

Czy obsługa Routimo Lite wymaga specjalnych szkoleń?

Routimo Lite został zaprojektowany według najlepszych praktyk user experience, dlatego każdy użytkownik może nauczyć się go obsługiwać samodzielnie. Jednocześnie opracowaliśmy materiały szkoleniowe w formie bazy wiedzy i wideo, z których użytkownicy mogą korzystać w razie potrzeby.

Optymalizacja tras bez opłat już dziś

Routimo LITE to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala małym firmom działać na równi z dużymi graczami na rynku transportu i logistyki. Dzięki niemu możesz zoptymalizować swoje trasy dostaw, obniżyć koszty i usprawnić pracę kierowców, co ma kluczowe znaczenie w konkurencyjnym świecie biznesu.

Nie czekaj — wypróbuj Routimo LITE i zobacz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie. Więcej informacji na temat systemu i możliwości przetestowania znajdziesz na stronie https://routimo.com/wersja-darmowa

Poleć ten artykuł:

Polecamy