DB Schenker Logistics na szczycie klimatycznym

DB Schenker Logistics na szczycie klimatycznym

co2

Janusz Górski, Prezes DB Schenker Logistics w Polsce będzie reprezentować polski biznes podczas Szczytu Klimatycznego w Warszawie.

Panel pt. „Działania na rzecz klimatu i partnerstwa” jest częścią dwudniowego Forum Biznesowego „Caring for Climate” w ramach Szczytu Klimatycznego COP-19, który odbywa się w dniach 11-22 listopada 2013 r. Panel, jako jedyny jest poświęcony polskiej perspektywie i inicjatywom biznesowym podjętym na naszym rynku dla ochrony środowiska.

„Zgodnie ze strategią DB Schenker chcemy być pionierem w zakresie ekologii. Redukujemy negatywny wpływ na środowisko, np. ograniczając emisję CO2 i minimalizując zużycie zasobów. Projektujemy rozwiązania, które wspierają naszych klientów w ich działaniach ekologicznych – mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

Głównym założeniem panelu „Działania na rzecz klimatu i partnerstwa” jest zaprezentowanie działań i rozwiązań, wspierających ochronę środowiska przez polski biznes. Uczestnicy wydarzenia zapoznają się zarówno z kluczowymi działaniami rządu, jak i dobrymi praktykami firm i organizacji odpowiedzialnych społecznie. Paneliści odniosą się również do dokumentu „Wizja 2050 – Deklaracja polskiego biznesu na rzecz zrównoważonego rozwoju”. DB Schenker Logistics w Polsce jest jednym z sygnatariuszy tej deklaracji.

Poleć ten artykuł:

Polecamy