DB Schenker od 25 lat na Ukrainie

DB Schenker od 25 lat na Ukrainie

Operator logistyczny świętuje jubileusz działań na Ukrainie. Dokładnie 23 września 1996 r. otrzymał wpis do rejestru i założył swoje przedstawicielstwo w Kijowie. DB Schenker stał się jednym z liderów rynku z szeroką siecią połączeń w całym kraju.

Pomimo dużej zmienności i ogromnych wahań popytu spowodowanych pandemią COVID-19, DB Schenker na Ukrainie szczyci się tym, że dostarcza klientom specjalistyczne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw w całym spektrum branż. 
– Ukraina pozostaje ważnym rynkiem dla DB Schenker. Wszyscy możemy być bardzo dumni z naszych osiągnięć i jestem pewna, że w nadchodzących latach będziemy kontynuowali nasz rozwój. Dziękujemy licznym klientom i pracownikom, którzy pomogli nam dotrzeć do miejsca, w którym teraz jesteśmy – powiedziała Julia Aglichanova, dyrektor zarządzająca DB Schenker na Ukrainie.
DB Schenker jest jedną z najwcześniej powstałych firm logistycznych na Ukrainie. Oferuje pełen zakres usług logistycznych i transportowych, w tym transport, logistykę kontraktową, fracht lotniczy i morski oraz usługi specjalne dla targów i wystaw.

(DB Schenker)

Poleć ten artykuł:

Polecamy