D&D Konstruktion zwiększy produkcję

D&D Konstruktion zwiększy produkcję

Firma D&D Konstruktion to kolejny polski mikroprzedsiębiorca, który przyłączył się do grona firm działających w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK” sp. z o.o. (WSSE), korzystając z rządowego programu Polska Strefa Inwestycji.

Firma z Bystrzycy Górnej zajmuje się przetwórstwem metali i tworzyw sztucznych. Swoje rozwiązania dostarcza do klientów związanych z branżą energetyczną oraz motoryzacyjną.

Projekt, na który WSSE przyznała wsparcie będzie polegał na zwiększeniu zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa. Planowany jest zakup terenu pod budowę zakładu produkcyjnego w Żarowie, zakup nowych urządzeń oraz zmodyfikowanie już istniejącej linii produkcyjnej. W związku z inwestycją D&D Konstruktion planuje ponieść koszty kwalifikowane w wysokości przekraczającej 37 mln złotych.

“INVEST-PARK” po kilku tygodniach znalazł nowego prezesa, który będzie kierował procesami pozyskiwania nowych inwestorów. Na czele strefy stanął Piotr Wojtyczka, wcześniej związany z Legnicką SSE.

Poleć ten artykuł:

Polecamy