Dedykowana oferta 3M dla sklepów przemysłowych

Dedykowana oferta 3M dla sklepów przemysłowych

Produkty firmy 3M dotychczas nie były dostępne dla klientów mniejszych sklepów metalowych, składów czy hurtowni budowlanych. Firma 3M zaopatrywała głownie duże przedsiębiorstwa za pośrednictwem wyspecjalizowanych dystrybutorów.

Obecnie ponad 400 produktów 3M z działu materiałów ściernych, taśm i klejów czy produktów BHP jest już dostępnych w ofercie wybranych sklepów przemysłowych.

 

3M od wielu lat jest głównym dostawcą innowacyjnych produktów i technologii dla przemysłu. Jej klientami są nie tylko międzynarodowe koncerny, ale również lokalni przedsiębiorcy i klienci indywidualni. I to właśnie z myślą o nich, 3M zdecydowało się na wprowadzenie oferty dedykowanej do wybranych sklepów przemysłowych i punktów narzędziowych.

 

– Nowy kanał dystrybucyjny gwarantuje lepszą dostępność produktów i bardziej efektywną dystrybucję. Przekrojowa oferta obejmuje ponad 400 pozycji wybranych na bazie doświadczeń i opinii naszych klientów – mówi Mariusz Napierała, Dyrektor ds. Rozwoju Kanałów Sprzedaży Przemysłowej Grupy Biznesowej 3M. – Dzięki takiej ofercie pomagamy mniejszym i średnim przedsiębiorcom osiągnąć przewagę konkurencyjną, a sklepom przemysłowym – stać się dostawcą profesjonalnych rozwiązań najwyższej jakości.

 

Produkty dostępne w wybranych sklepach mają dostosowane opakowanie z przejrzystym opisem działania i sposobem aplikacji. W portfolio znalazły się wyselekcjonowane produkty z działu materiałów ściernych, taśmi klejów, produktów BHP.

Fot. 3M

Poleć ten artykuł:

Polecamy