Dedykowana oferta dla absolwentów SGH

Dedykowana oferta dla absolwentów SGH

GlobKurier.pl rozpoczął współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, dzięki temu absolwenci tej uczelni mogą skorzystać z atrakcyjnego rabatu na całą ofertę platformy. Warunkiem koniecznym umożliwiającym skorzystanie z promocji jest Karta Absolwenta. Dodatkowo dla absolwentów, którzy prowadzą własną działalność, GlobKurier.pl przygotował dedykowaną ofertę.

Jak skorzystać z kodu rabatowego na przesyłki?

GlobKurier.pl dla każdego absolwenta SGH, która posiada specjalną kartę, dającą możliwość korzystania z ofert firm będących Partnerami Programu Rabatowego, przygotował 12% rabat na wszystkie krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie. Skorzystanie z tej promocji, jest bardzo proste. Posiadacze Karty Absolwenta otrzymują z uczelni specjalny kod rabatowy, który umożliwia im korzystanie ze stałej zniżki na wysyłkę paczek i palet w serwisie GlobKurier.pl. Kod jest stale aktywny, wielorazowy i działa przy każdym zamówieniu. Po otrzymaniu kodu rabatowego wystarczy zarejestrować się w serwisie i nadać przesyłkę. W formularzu zamówienia należy zaznaczyć pole „Mam kod rabatowy” i w odpowiednim miejscu wpisać hasło otrzymane z uczelni.

Jak nadać przesyłkę w GlobKurier.pl?

Zamówienie kuriera jest bardzo proste. Absolwenci dysponujący kodem nie muszą pokazywać swojej Karty Absolwenta. Jak to zrobić? Na początek należy zarejestrować się lub zalogować na platformie GlobKurier.pl, a następnie wycenić przesyłkę korzystając z szybkiej wyceny. Po pojawieniu się listy ofert należy wybrać firmę kurierską, która zajmie się dostarczeniem przesyłki. Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza, w którym znajduje się również miejsce na wpisanie dedykowanego kodu rabatowego. Po opłaceniu zlecenie pozostaje tylko oczekiwać na odbiór przesyłki przez kuriera.

Specjalna oferta dla przedsiębiorców

GlobKurier.pl jako profesjonalny operator logistyczny stara się dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kładzie duży nacisk na wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez zagwarantowanie wysokiej jakości zaplecza logistycznego oraz atrakcyjne ceny usług kurierskich i transportowych.  W ramach współpracy z SGH GlobKurier.pl przygotował dedykowaną ofertę dla absolwentów, którzy po zyskaniu dyplomu zdecydowali się rozpocząć własną działalność. Aby skorzystać z oferty, należy założyć darmowe konto w serwisie za pośrednictwem odpowiedniego formularza. Jedynym wymogiem jest podanie podczas rejestracji numeru NIP firmy. Po zarejestrowaniu do konta zostanie przypisany dedykowany cennik z obniżonymi stawkami na wszystkie usługi kurierskie takich firm jak DPD, DHL, GLS, FedEx, TNT czy UPS. Formularz można znaleźć na stronie: Oferta GlobKurier.pl dla absolwentów SGH

Poleć ten artykuł:

Polecamy