DHL Supply Chain z certyfikatem Top Employer 2022

DHL Supply Chain z certyfikatem Top Employer 2022

20 stycznia 2022 roku Top Employers Institute ogłosił wyniki badania Top Employer Polska. Spółka DHL Supply Chain w Polsce po raz pierwszy otrzymała certyfikat Top Employer i znalazła się wśród firm wyróżnionych za politykę personalną zgodną z najlepszymi praktykami na rynku. W gronie laureatów znalazły się oddziały DHL Supply Chain z 11 krajów Europy, w tym oddziały na Słowacji i w Czechach, wchodzące w skład klastra Europy Środkowo–Wschodniej.

Posiadanie certyfikatu Top Employer świadczy o zaangażowaniu organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy poprzez wdrażanie wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktyk HR.

– Jesteśmy niezwykle dumni z tego prestiżowego wyróżnienia. Jest ono potwierdzeniem naszej dbałości o tworzenie najlepszego miejsca pracy dla naszych 10 000 pracowników. Bardzo zależy nam na tym, aby DHL Supply Chain było przyjaznym, atrakcyjnym miejscem pracy, zarządzanym w oparciu o najwyższe standardy HR. Nasi pracownicy są naszym największym kapitałem, a dynamiczny rozwój firmy nie mógłby być możliwy bez ich zaangażowania – mówi Monika Duda–Tulejko, Dyrektor Zarządzająca DHL Supply Chain w Polsce.

– Certyfikat Top Employer po raz pierwszy trafił do naszych zespołów w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Dziękuję każdej osobie, która przyczyniła się do otrzymania tego wyjątkowego wyróżnienia. To dla nas prawdziwy powód do dumy, bo jest dowodem, że nasze procesy i standardy HR są na najwyższym poziomie – Andries Retief, CEO DHL Supply Chain CEE.

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 6 domen składających się z 20 tematów, takich jak: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being oraz różnorodność i integracja.

David Plink, CEO Top Employers Institute – Pomimo trudnego roku, który podobnie jak ubiegły, z pewnością wywarł wpływ na organizacje na całym świecie, DHL Supply Chain udowodniła, że w dalszym ciągu priorytetem dla niej jest utrzymanie doskonałych praktyk HR. Stawiając czoła wyzwaniom zmieniającego się świata pracy pozytywnie wpływa na życie swoich pracowników.  Cieszymy się, że możemy wspólnie świętować i gratulujemy organizacjom, które w tym roku otrzymały certyfikat Top Employer w swoich krajach.

Poleć ten artykuł:

Polecamy