DHL Supply Chain z tytułem światowego lidera 3PL

DHL Supply Chain z tytułem światowego lidera 3PL

DHL Supply Chain – pion logistyczny Grupy Deutsche Post DHL – wybrany został światowym liderem 3PL według raportu Magic Quadrant 2021 firmy Gartner. [1] Gartner to lider w zakresie badań i doradztwa, który co roku ocenia, w skali globalnej, zewnętrznych dostawców usług logistycznych (3PL) na podstawie spójności ich wizji i skuteczności jej realizacji.

– Nasi klienci wysoko cenią elastyczność firmy i jej umiejętność adaptacji, które były szczególnie dobrze widoczne podczas pandemii koronawirusa. Bliskość i intensywny dialog z klientami pomaga zrozumieć ich rzeczywiste potrzeby i wyzwania, przed którymi stają, a także daje możliwość znalezienia najlepszych rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw. Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że nawet podczas pandemii byliśmy w stanie szybko reagować na pojawiające się wyzwania i opracowaliśmy dla klientów firmy najlepsze rozwiązania związane z łańcuchem dostaw. Tworzenie nowych operacji związanych z realizacją zamówień oraz rozwiązań z zakresu transportu – czasami z dnia na dzień – było możliwe wyłącznie dzięki rozwiniętej analizie danych, dobrze wyszkolonym zespołom oraz kulturze prawidłowego wykonania zadań za pierwszym razem. Do skuteczności tych działań w znacznym stopniu przyczynił się postęp firmy w cyfryzacji łańcuchów dostaw – podkreśla mocne strony spółki Oscar de Bok, dyrektor generalny DHL Supply Chain.

– Niezmiernie cieszymy się z pozycji światowego lidera 3PL według raportu Magic Quadrant – mówi Patrick Kelleher, globalny dyrektor ds. rozwoju w DHL Supply Chain. – Naszym zdaniem DHL jest światowym liderem zewnętrznych dostawców usług logistycznych pod względem zrównoważonego rozwoju, co jest wyjątkowo satysfakcjonujące w świetle podejmowanych działań na jego rzecz, które udaje nam się z powodzeniem wdrażać. Kładziemy nacisk nie tylko na opracowywanie dla naszych klientów najlepszych rozwiązań z zakresu łańcuchów dostaw, ale także na sprawieniu, że będą one możliwie zrównoważone. Dzięki programowi ESG oraz wdrożonym w całej grupie programom GoGreen pomagamy klientom realizować cele związane ze zrównoważonym rozwojem.[1] Raport firmy Gartner „Magic Quadrant for Third-Party Logistics, Worldwide”, Susan Boylanet al., 28 czerwca 2021 r.


(DHL SC)

Poleć ten artykuł:

Polecamy