Diamentowy PROMAG

Diamentowy PROMAG

PROMAG S.A. otrzymał tytuł Diament Forbesa 2023 w kategorii firm o obrotach powyżej 250 mln zł. Diamenty Forbesa przyznawane są przez magazyn Forbes, który jest uważany za jedno z najbardziej prestiżowych źródeł informacji o polskim biznesie. Nagrodami wyróżniane są firmy, które osiągnęły sukces i w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

– Bardzo nas cieszy kolejny tytuł Diamentu Forbesa. Od roku 2009 rokrocznie notujemy systematyczny wzrost obrotów, a tym samym wzrost wartości Spółki. W okresie branym pod uwagę w rankingu Diament Forbesa 2023, zanotowaliśmy ponad kilkunastoprocentowy wzrost wartości, co przy tej wielkości firmy jest bardzo dobrym wynikiem. To co dla nas najcenniejsze, to rosnąca liczba zadowolonych klientów, którzy korzystają z doradztwa naszych inżynierów i handlowców każdego dnia. Konsekwentnie realizujemy naszą strategię pełnego wsparcia klientów w obszarze kompleksowej oferty rozwiązań intralogistycznych, a w tym rozwiązań w pełni automatycznych i autonomicznych – mówi Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A., pani Karolina Tokarz. – Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju własnej myśli technicznej, know-how i inwestycji w wiedzę pracowników, co pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki. Ale też nie zapominamy o rozwoju standardowej oferty wyposażenia magazynowego, która dostępna jest m.in. w sieci naszych oddziałów w całej Polsce, na platformie sprzedażowej oraz w sklepie internetowym epromag.pl.

Spółka PROMAG S.A. notuje dynamiczny rozwój, zwłaszcza w obszarze autonomicznych, automatycznych i półautomatycznych rozwiązań magazynowych. Pandemia przyspieszyła trend do automatyzacji procesów, ponieważ wiele przedsiębiorstw zrozumiało, że jest to kluczowe narzędzie do zachowania ciągłości swojej działalności w trudnych czasach. Trend ten będzie się nadal rozwijać, a technologie będą stawać się coraz bardziej zaawansowane i zintegrowane ze sobą. PROMAG S.A. poprzez swoją ofertę automatycznych systemów składowania, kompletacji, transportu i identyfikacji towarów pomaga firmom przejść proces transformacji intralogistyki w kierunku Logistyki 4.0.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy