DPD Polska po raz trzeci wyróżniona tytułem Poland’s Best Employers

DPD Polska po raz trzeci wyróżniona tytułem Poland’s Best Employers

DPD Polska już po raz trzeci otrzymała wyróżnienie Poland’s Best Employers magazynu Forbes, zajmując 3. miejsce na podium w kategorii Transport i Logistyka. Poland’s Best Employers magazynu Forbes to coroczny plebiscyt, w którym wyróżnienia przyznawane są firmom za ponadprzeciętne osiągnięcia w zakresie HR.

Podstawą tegorocznego badania była lista ok. 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Laureatów wyłoniono na podstawie anonimowych ankiet wypełnionych przez pracowników danej organizacji. Badanie pozwoliło zebrać ponad 190 000 indywidualnych ocen pracodawców.

– W DNA naszej firmy wpisane jest tworzenie przyjaznego, bezpiecznego i różnorodnego miejsca pracy w duchu partnerstwa, w którym ludzie to fundament głęboko zakorzenionych wartości i wzajemnego szacunku. Ostatnie lata związane z pandemią i sytuacją geopolityczną stanowiły dla nas wyzwanie, a jednocześnie dobrze odrobioną lekcję na drodze do stworzenia jeszcze silniejszej społeczności DPD. Otrzymane już po raz trzeci wyróżnienie w plebiscycie Poland’s Best Employers to dla nas potwierdzenie, że obrana strategia HR jest słuszna, a tworzone przez nas miejsca pracy kreują realną wartość dla naszych pracowników, a tym samym również naszych Klientów – komentuje Marta Westrych-Andrzejczyk, dyrektor personalna DPD Polska i Członek Zarządu.

DPD Polska zatrudnia ponad 4,5 tys. osób oraz współpracuje z ponad 9 tys. kurierów w 61 oddziałach w całej Polsce. Firma oferuje szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szereg benefitów w trosce o well-being pracowników, a także wewnętrzne inicjatywy mentorskie i pomocowe skierowane do społeczności DPD Polska. Przyznane wyróżnienie to sukces, który wynika z codziennego zaangażowania wszystkich pracowników i współpracowników w oparciu o 5 wartości DPD – ludzie, jakość, odpowiedzialność, zaangażowanie, rozwój. Skuteczność prowadzonej strategii HR w DPD Polska potwierdziły również inne certyfikaty, w tym „HR Najwyższej Jakości” PSZK, wyróżnienie „Great Place to Work”, czy najlepszy pracodawca branży TSL dziennika Rzeczpospolita roku 2022

Poleć ten artykuł:

Polecamy