E-learningowy kurs Agent celny – podstawy w Customs Academy by Rusak

E-learningowy kurs Agent celny – podstawy w Customs Academy by Rusak

Przygotowywaliśmy się do realizacji tego przedsięwzięcia bardzo długo. Sam pomysł powstał już blisko 2 lata temu, jednak ogrom bieżących obowiązków, wybór właściwego wykonawcy, praca naszych ekspertów, a także zmiany w obowiązujących przepisach celnych spowodowały, że dopiero dzisiaj jesteśmy gotowi zaprezentować Wam nasz wyjątkowy projekt – Customs Academy by Rusak, e-learningowy kurs „Agent celny – podstawy” przygotowany przez najlepszych specjalistów branży celnej.

 Głównym celem kursu „Agent celny – podstawy” jest zaznajomienie Cię z tajnikami pracy agenta celnego, pomoc w uzyskaniu ogólnej wiedzy i zrozumienia w zakresie tematyki celnej, kluczowych pojęć, procesów i terminologii tej gałęzi biznesu. Do realizacji kursu nie potrzebujesz żadnego merytorycznego przygotowania, specjalistycznych studiów czy innych kursów. Jako uczestnik kursu sam decydujesz o tempie przyswajania wiedzy i czasie podjęcia nauki. E-learningowa formuła naszego kursu to popularny i bardzo elastyczny model kształcenia. Likwiduje bariery terytorialne. Wystarczy, że posiadasz komputer, tablet lub smartphone z dostępem do Internetu i już możesz stać się uczestnikiem naszego kursu, pozwala także zredukować wydatki finansowe na kształcenie, ponieważ nie ponosisz kosztów dojazdu czy ewentualnego zakwaterowania w miejscu docelowej nauki.

 Subskrybując Customs Academy by Rusak, otrzymujesz roczny dostęp do interaktywnego kursu „Agent celny podstawy”, który zawiera 11 rozbudowanych działów tematycznych poruszających najważniejsze zagadnienia celne. Każdy temat poprzedzony jest filmowym wprowadzeniem do modułu, zawiera także mini ściągawkę w postaci pigułki wiedzy podsumowującej każdy dział. W trakcie kursu będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę i rozumienie zagadnień celnych poprzez serię quizów, dedykowanych każdemu blokowi tematycznemu. Po ukończeniu wszystkich modułów i zaliczeniu quizów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie naszego kursu.

Kurs „Agent celny – podstawy” jest dostosowywany na bieżąco do zmieniających się przepisów. Został przygotowany przez ekspertów z dziedziny prawa celnego i trade ompliance, teoretyków, ale przede wszystkim praktyków związanych z firmą Rusak Business Services.

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światowym handlem, czy też chcesz do swojego zawodu wprowadzić wymiar praktyczny – ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs „Agent celny – podstawy” jest dobrym przygotowaniem do pracy w zawodzie agenta celnego.

Dziękujemy pracownikom @Rusak Business Services – specjalistom w swoim fachu, za ogrom pracy i zaangażowania w przygotowanie merytorycznego wkładu naszego kursu, @szymonchąciak za rewelacyjną (lekką a jednocześnie treściwą) realizację filmowych wstępów i @smarteducation za ubranie naszego pomysłu w spójną całość.

Zapraszamy do nauki i życzymy powodzenia.

https://customs-academy.pl/

Poleć ten artykuł:

Polecamy