Ekspercka konferencja o inicjatywie Belt & Road

Ekspercka konferencja o inicjatywie Belt & Road

Poland & CEE – co-building Belt & Road’ to pierwsza organizowana w Polsce anglojęzyczna konferencja o charakterze biznesowym w całości poświęcona inicjatywie ‘Belt & Road’ z perspektywy Polski i regionu CEE.

Minęło ponad pięć lat od czasu, gdy projekt ‘Belt & Road’ został zainicjowany przez chińskiego prezydenta Xi Jinpinga a wciąż nie jest jasne jaka będzie rola i w jakim stopniu Polska oraz region Europy Środkowej i Wschodniej skorzystają na tym projekcie. Celem wydarzenia jest przyjrzenie się chińskim inwestycjom z punktu widzenia biznesu skoncentrowanego na Europie Środkowo-Wschodniej oraz odpowiedź na pytanie które kraje i sektory będę beneficjentami tego przedsięwzięcia gospodarczego.

 

Współorganizatorem konferencji jest Frank Schuhholz, założyciel FMS Advisers, ekspert w dziedzinie transportu multimodalnego, kolei i logistyki (Haga) a współgospodarzem Wolfgang Lehmacher, ekspert specjalizujący się w globalnym transporcie, logistyce i łańcuchu dostaw, były dyrektor ds. łańcucha dostaw i przemysłu transportowego w World Economic Forum.

 

Wyjątkowy koncept konferencji powstał po to, aby w ciągu dwóch dni, od lunchu do lunchu, dać uczestnikom jak najwięcej czasu do wysłuchania ekspertów, ale przede wszystkim do dyskusji i nieformalnych spotkań. Służą temu wystąpienia, sesje panelowe przeplatane ‘breakout sessions’, lunche networkingowe oraz uroczysta gala-dinner na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia.

 

Sprzyjają temu także kameralna liczba i staranny dobór uczestników wydarzenia. Udział w dyskusji potwierdzili eksperci w dziedzinie logistyki, łańcucha dostaw, infrastruktury i finansowania z całego świata, co zapewni możliwość nawiązywania kontaktów na wysokim poziomie oraz dostarczy informacji przydatnych w planowaniu strategii biznesowych w oparciu o inicjatywę ‘Belt & Road’.

 

Wśród prelegentów są m.in.: Kustaa Valtonen i Peter Vesterbacka z FinEst Bay Area Development (Finlandia) ; Dr. Chen Chen, China Special Advisor, Baker McKenzie (Budapeszt); Dr. Carsten Hinne, CEO, DB Cargo Eurasia, SVP Corridor Development China (Frankfurt); Robert Dobrzycki, CEO, Panattoni Europe (Warszawa); Volker Friedrich, Founder & CEO, GBP International Management Consultancy (Berlin – Pekin); Renata Osiecka, CEO, AXI IMMO (Warszawa); Carsten Pottharst, CEO, InterRail Europe (Frankfurt); Dr. Wulf Meinel, CEO, Frasers Property Europe (Amsterdam); Bartosz Komasa, Head of Corporate Relations, Bank of China (Warszawa); Bartek Pastwa, Board Member, Port of Rijeka (Chorwacja), Lucio Vinhas de Souza, Head of Economics Team, European Commission European Political Strategy Centre (Bruksela).

 

Koszt biletów:

Early bird – do 27 Maja: 2 706 PLN

Cena regularna : 4 551 PLN

 

Program konferencji oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://poland-today.pl/event/poland-cee-co-building-the-belt-road/

Poleć ten artykuł:

Polecamy