Eksport morski na wyciągnięcie ręki

Eksport morski na wyciągnięcie ręki

Ruszyła platforma internetowa statkiem.pl. Od 1 sierpnia przy pomocy kilku kliknięć myszką można wycenić koszt transportu morskiego. Rewolucją jest także złożenie zamówienia przez www.statkiem.pl.

Statkiem.pl to serwis, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób można zaaranżować eksport tzw. drobnicy morskiej. Dzięki niemu możliwa jest wysyłka zarówno 10 palet jak i jednej tylko paczki. Prostota obsługi i bardzo niskie ceny to kluczowe atuty nowej platformy. Użytkownicy mogą liczyć na rzetelną i fachową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia, co z pewnością docenią przedsiębiorcy rozpoczynający swoją przygodę z eksportem.

 Pojawienie się statkiem.pl oznacza nową jakość w dostępie do usług transportu morskiego. Pełen koszt użytkownik pozna już po kilku kliknięciach. Wystarczy na stronie głównej serwisu wskazać kraj i port dostawy, wybrać rodzaj opakowania zbiorczego dla towaru, a także podać jego wagę i wymiary. Po naciśnięciu klawisza „enter” otrzymujemy koszt usługi podstawowej oraz możliwość wyboru opcji dodatkowych.

 Do dyspozycji użytkownika pozostaje także możliwość ubezpieczenia transportu za pośrednictwem HDI Gerling, zlecenie odprawy celnej oraz transport towaru od nadawcy do jednego z trzech terminali krajowych statkiem.pl, z którego towar przewieziony zostanie już do portu morskiego. Pozostaje jedynie podanie danych adresowych i określenie rodzaju oraz terminu dostępności przesyłanego towaru.

 

 

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy