Electrolux zaczął optymalizować planowanie produkcji poprzez innowacyjny program Crusar

Electrolux zaczął optymalizować planowanie produkcji poprzez innowacyjny program Crusar

W Świdnicy rozpoczęły się prace nad stworzeniem innowacyjnego systemu eksperckiego, którego celem jest wsparcie działu prac w planowaniu produkcji. Projekt został opracowany przez firmę Crusar Sp. z o. o. oraz Electrolux Polska i przy współpracy z Pracownia Systemów Dyskretnych...

Zaawansowana technologia pozwala dzisiaj na doskonalenie poszczególnych działów w każdym zakładzie pracy, co przekłada się na wzrost efektywności i wydajności, a także szybkie osiąganie znacznie lepszych efektów. Założeniem firmy Crusar – zajmującej się konsultingiem logistycznym – jest stworzenie systemu opierającego się na automatycznym działaniu, który będzie wsparciem dla planowania produkcji na prasach.

Ponadto, jego uzupełnieniem będą:

– miesięczna aktualizacja parametrów poziomu zapasów bezpieczeństwa,

– analiza fluktuacji zamówień,

– możliwość wykrywania braków lub niedoborów w systemie produkcyjnym,

– wprowadzanie zmian harmonogramu produkcji online,

– moduł analizy zapasów bezpieczeństwa na wszystkich tłoczonych referencjach

– algorytm do automatycznej optymalizacji zapasów.

W pełni zautomatyzowany system to rozwiązanie ułatwiające zarządzanie produkcją i pozwalające na dostosowanie harmonogramu pracy do indywidualnych możliwości i potrzeb.

Rozwiązania firmy Crusar skoncentrowane są na poprawie wydajności pracy z możliwie najmniejszą ingerencją w zaangażowane środki produkcji. System dedykowany będzie firmom produkcyjnym oraz logistycznym.

Poleć ten artykuł:

Polecamy