Enics sięga po chmurę w skali globalnej

Enics sięga po chmurę w skali globalnej

Enics, jeden z największych na świecie dostawców usług produkcji elektroniki na zlecenie, wdroży system IFS Applications w chmurze w celu realizacji newralgicznych procesów biznesowych w swoich ośrodkach w Finlandii, Szwecji, Estonii, Słowacji, Szwajcarii, Chinach i Malezji.

Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) usprawni obsługę procesów planowania, harmonogramowania i realizacji produkcji, jak również rozszerzy możliwości współpracy z klientami i wprowadzania nowych produktów. System zastąpi przestarzałe oprogramowanie biznesowe obejmujące osiem niezależnych instalacji w firmie Enics i ułatwi jej dynamiczny rozwój i rozszerzanie zasięgu geograficznego.

Siedziba Enics mieści się w Szwajcarii. Firma jest głównym partnerem producentów specjalistycznych rozwiązań elektronicznych dla sektorów energetyki, automatyki przemysłowej i budowlanej, transportu i urządzeń pomiarowych. Rozwiązanie IFS zostało wybrane spośród konkurencyjnych ofert innych dostawców, w tym firmy Infor, z uwagi na bogate doświadczenie IFS w sektorze usług EMS oraz na funkcjonalność rozwiązania.

– Zespół ekspertów IFS, dysponujący wiedzą na temat branży i produktów, przedstawił wyjątkowe korzyści biznesowe rozwiązania w kluczowych obszarach, takich jak produkcja, łańcuch dostaw, finanse i zarządzanie jakością — powiedziała Elke Eckstein, dyrektor generalna Enics. – Innym czynnikiem decydującym było zapewnienie naprawdę intuicyjnej obsługi i komfortu pracy dzięki interfejsowi Aurena. Wspólnie z IFS jako partnerem technologicznym zintegrujemy wszystkie obszary naszej działalności, aby móc zapewniać korzyści naszym klientom.

Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie, dodała: – Jesteśmy dumni z zawarcia tej ważnej umowy z jednym z czołowych dostawców usług dla sektora produkcji zaawansowanych technologii. Złożony, globalny łańcuch wartości Enics oraz nasza technologia i wiedza specjalistyczna to doskonałe połączenie. Z prawdziwą przyjemnością dostarczymy tej firmie kompleksową platformę ERP, która umożliwi jej zharmonizowanie procesów biznesowych, zwiększenie dokładności danych i poprawę wydajności.

Poleć ten artykuł:

Polecamy