EPOD – nowa usługa Wincanton

EPOD – nowa usługa Wincanton

Wincanton wprowadza nową, innowacyjną usługę dodatkową w zakresie przewozu przesyłek - EPOD. Usługa sprawi, że obrót dokumentów będzie jeszcze sprawniejszy i szybszy.

 

EPOD będzie polegać na pobraniu od nadawcy przesyłki określonych w umowie z Wincanton dokumentów, uzyskaniu potwierdzenia przyjęcia przesyłki przez odbiorcę w treści tych dokumentów, a następnie zeskanowaniu i zarchiwizowaniu przez operatora logistycznego dokumentów potwierdzonych przez odbiorcę. Finalnym efektem usługi będzie udostępnienie zleceniodawcy drogą elektroniczną skanów potwierdzonych dokumentów.

– Wierzymy, że EPOD będzie rozwiązaniem, które pozwoli na jeszcze efektywniejsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów. – mówi Ryszard Warzocha, dyrektor zarządzający Wincanton w Europie Środkowej i Wschodniej.

Wprowadzona przez Wincanton usługa EPOD spełnia wymagania obowiązujących przepisów prawnych, w szczególności prawa podatkowego. Celem nowej usługi jest również usprawnienie obrotu dokumentów w funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika sposób – udostępnienie zleceniodawcy skanów potwierdzonych dokumentów przez odbiorcę nastąpi przez stronę www. Wincanton zadbał także o najwyższe bezpieczeństwo systemu – przegląd dokumentów będzie możliwość dzięki przydzielonym prawom dostępu dla każdego użytkownika.

Poleć ten artykuł:

Polecamy