ESFOM postawi nowe hale produkcyjne

ESFOM postawi nowe hale produkcyjne

Na Mazurach ciągle przybywa firm, które w ostatnich miesiącach konsekwetnie rozbudowują swoje moce produkcyjne. Firma ESFOM. PHU KAJA II Sławomir Jarzyło z Ostródy otrzymała decyzję o wsparciu nowego przedsięwzięcia. Rosnąca liczba kontrahentów sprawia, iż ostródzkie przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija.

W celu zwiększenia swojej wydajności ESFOM wybuduje dwie hale produkcyjne i doposaży cały zakład w nowe urządzenia oraz maszyny. Dzięki temu firma będzie w stanie przyjąć dodatkowe zamówienia i wprowadzić do swojej oferty kolejne produkty. Inwestycja realizowana przy wsparciu Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wyniesie ponad 8 000 000 zł.

ESFOM. PHU KAJA II Sławomir Jarzyło jest mikroprzedsiębiorstwem z siedzibą w Ostródzie. Zajmuje się produkcją pianek polietylenowych służących do wypełniania kadłubów łodzi wytwarzanych w technologii RTM. Dzięki wcześniejszej pracy w stoczni właściciel firmy zdobył niezbędne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu produkcji, którą przekuł w stworzenie przedsiębiorstwa ESFOM.

Poleć ten artykuł:

Polecamy