Eurowag uruchamia nowy koncept stacji paliwowych

Eurowag uruchamia nowy koncept stacji paliwowych

Dostępne w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej 70 stacji w sieci Eurowag Prime zapewnia kierowcom zawodowym najlepsze lokalizacje przy głównych trasach tranzytowych, jednocześnie oferując przewoźnikom atrakcyjne ceny paliw, promocje oraz inne usługi. Sieć Eurowag Prime współistnieje z własnymi parkingami dla ciężarówek klientów Eurowag i będzie stopniowo rozbudowywana.

Eurowag, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla transportu drogowego w Europie, uruchamia Eurowag Prime Network, sieć stacji paliwowych oferujących usługi premium dla kierowców zawodowych. Składa się ona z wyselekcjonowanych stacji z dotychczasowej sieci akceptacji, posiadających strategiczne położenie geograficzne dla ruchu tranzytowego, a także będących głównymi hotspotami podłączonymi do Transeuropejskiej Sieci Transportowej, kompleksowo wyposażonymi w zaplecze serwisowe dla samochodów ciężarowych.

– Naszym celem jest posiadanie stacji paliw Eurowag Prime w każdym kraju, w którym działa Grupa, gdzie klienci będą mogli oczekiwać ponadstandardowych usług w najlepszych lokalizacjach i zawsze po najbardziej zoptymalizowanych cenach. Stacje te będą wizualnie odróżniać się od innych punktów poboru paliwa i będą opierać się na wysokiej jakości usług – mówi Kim Coppens, manager ds. zakupów energii i operacji w regionie południowym i zachodnim w Eurowag i dodaje, że obecnie istnieje 70 stacji benzynowych, w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Polska, Węgry, Rumunia, Hiszpania, Włochy, Francja, kraje Beneluksu, kraje Nordyckie, Bałtyckie, Bałkany, Niemcy i Austria, tworząc sieć Eurowag Prime.

Kto może skorzystać ze stacji w standardzie premium?

Wszyscy posiadacze karty Eurowag będą mogli korzystać z usług stacji paliw Eurowag Prime bez wyjątku. Nie będzie wymagana rejestracja ani karta członkowska. Stacje te zagwarantują dostęp do strategicznych lokalizacji z najlepszą ofertą cenową. Wybrany partner będzie musiał wcześniej spełnić warunki określone przez czeskiego lidera i przejść proces selekcji, aby potwierdzić, że jego stacje spełniają wymagania usługi premium. – Jesteśmy przekonani, że połączenie najlepszych lokalizacji, rozpoznawalnych dla klienta, oferujących korzystne usługi i regularne promocje sprawi, że Eurowag Prime będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród przewoźników. To rodzaj renomowanego klubu wśród stacji paliw sieci akceptacji Eurowag Eurowag uruchamia Eurowag Prime Network – nowy koncept, obejmujący
70 stacji paliwowych komentuje Grzegorz Wójcik, Country Manager, Eurowag.

Stacje Premium w całej Europie

Sieć Eurowag Prime uruchamia 70 selektywnych lokalizacji w całej Europie, obejmujących hotspoty w 16 krajach o wysokim tranzycie, od jednej do pięciu stacji w każdym z nich. W następnym roku do sieci zostanie dodanych do 100 stacji w sieci akceptacji.

Poleć ten artykuł:

Polecamy