Firma Galaauto wybiera markę Scania

Firma Galaauto wybiera markę Scania

W dniu 17 czerwca w siedzibie oddziału Scania Polska Lublin odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do pojazdów Scania zakupionych przez firmę Galaauto z Lublina.

Nowe ciągniki Scania Streamline R410LA4x2 napędzają 13 litrowe silniki o mocy 410 KM spełniające normę emisji spalin Euro 6 jedynie z wykorzystaniem SCR. Pojazdy zostały wyposażone m.in. w zautomatyzowany system zmiany biegów Scania Opticruise oraz Scania Active Prediction, który za pomocą systemu GPS określa pozycję pojazdu i przewiduje topografię drogi umożliwiając tym samym znaczne oszczędności.

 

System Eco-roll zainstalowany w pojazdach oceni kiedy ciężarówka powinna wykorzystać siłę grawitacji aby swobodnie zjechać ze wzniesienia i tym samym pomoże w dodatkowym obniżeniu wydatków na paliwo. Dzięki systemowi Scania Fleet Management zarządzanie flotą stanie się łatwiejsze niż dotychczas. Dla wygody kierowców pojazdy zostały wyposażone w przestronne i komfortowe kabiny Scania – Highline. Zakupione pojazdy zostały objęte kontraktem serwisowym Scania „Pakiet Biznes”.

 

– Przed podjęciem decyzji o wyborze marki Scania przez dwa tygodnie testowaliśmy pojazdy. Wyniki okazały się bardzo obiecujące zarówno ze względu na niskie zużycie paliwa jak również ogólne wrażenia z jazdy. To pozwoliło nam podjąć ostateczną decyzję o wzmocnieniu floty Galaauto o pojazdy Scania – mówi prezes zarządu firmy Galaauto, Kazimierz Posielski.

 

Firma Galaauto Sp. z o.o. działa na rynku od lat dziewięćdziesiątych świadcząc usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Wybór marki Scania jest efektem działań firmy zmierzających do ciągłego rozwoju oraz spełniania najwyższych standardów jakości.

Poleć ten artykuł:

Polecamy