Forum Polskich Menedżerów Logistyki po raz 20.

Forum Polskich Menedżerów Logistyki po raz 20.

Już po raz 20. zapraszamy do udziału w Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka – jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym.

Forum już na stałe wpisało się w kalendarz branżowy, a każda kolejna edycja gromadzi coraz większe grono słuchaczy, co jest dowodem Państwa zaufania i wysokiej oceny jego zawartości merytorycznej.

Wyzwania, trudności, rozwiązania, tendencje – to cztery słowa, które najlepiej opisują tematykę, która będzie poruszana podczas tegorocznego wydarzenia. Logistyka to dziedzina, która jest niezwykle dynamiczna i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się trendów i potrzeb rynku.

Wyzwania, które stoją przed menedżerami logistyki, są coraz większe i bardziej skomplikowane. Rozwój technologii, globalizacja, zmieniające się preferencje klientów, dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe – to tylko niektóre z bolączek, z którymi muszą zmagać się dzisiaj specjaliści z branży.

Jednakże, nie ma powodów do pesymizmu. W trakcie Forum Polskich Menedżerów Logistyki “Polska Logistyka” omówimy wiele rozwiązań, które pozwolą na skuteczne przeciwdziałanie wyzwaniom oraz wykorzystanie szans, jakie stwarzają zmieniające się trendy w branży.
Poznamy najlepsze praktyki, a także zapoznamy się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, które pomogą w usprawnieniu procesów logistycznych.

XX Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka odbędzie się w dniach 2-3 października 2023 r. w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które już od 20 lat jest jednym z najważniejszych forum dla specjalistów z dziedziny logistyki.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu – kliknij tutaj

Poleć ten artykuł:

Polecamy