GEFCO digitalizuje łańcuch dostaw we współpracy z Blue Yonder

GEFCO digitalizuje łańcuch dostaw we współpracy z Blue Yonder

GEFCO, globalny ekspert w dziedzinie zintegrowanej logistyki i europejski lider logistyki dla branży motoryzacyjnej, wybrał oparty na chmurze system zarządzania transportem (TMS) oraz system zarządzania magazynem (WMS) firmy Blue Yonder. Oba systemy mają zrewolucjonizować obsługę klienta i przyspieszyć rozwój firmy.

Decyzja o wdrożeniu jest podyktowana faktem, że obecnie budowanie wartości dla klientów za pomocą odpowiednich narzędzi cyfrowych dla ich globalnych łańcuchów dostaw to priorytet dla liderów branży logistycznej.

GEFCO posiada ponad 70-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi łańcuchami dostaw. Oferuje zintegrowane usługi zarządzania łańcuchem dostaw dla wiodących marek z branż motoryzacyjnej, przemysłowej, elektronicznej, lotniczej, farmaceutycznej, medycznej i konsumenckiej na całym świecie. Zatrudniając 11 500 pracowników w 47 krajach i współpracując z partnerami w 79 krajach na całym świecie, GEFCO wdraża swoje rozwiązania w zakresie multimodalnego łańcucha dostaw, zgodnie z hasłem Partners Unlimited, niezależnie od wyzwań związanych z łańcuchem dostaw. Mając to na uwadze, firma GEFCO podjęła decyzję o zastąpieniu swoich starszych, lokalnych systemów rozwiązaniami SaaS do zarządzania łańcuchem dostaw.

– Aby wspierać proces naszej cyfrowej transformacji, potrzebowaliśmy rozwiązań do zarządzania transportem i magazynowaniem, które pomogą zaspokoić potrzeby naszych klientów, stojących przed złożonymi wyzwaniami logistycznymi. Wybierając Blue Yonder, nie tylko będziemy w stanie obsłużyć naszych obecnych klientów i sprostać stawianym wyzwaniom, ale także będziemy mogli przyspieszyć i rozwijać naszą działalność poprzez istniejące i nowe piony, tym samym dywersyfikując ofertę i docierając na nowe rynki – mówi Sophie Baudoux, Executive Vice President of Information Systems, GEFCO.

Dzięki wdrożeniu oraz integracji systemów TMS i WMS firmy Blue Yonder, opartych na platformie Microsoft Azure, GEFCO przekształci swoje operacje transportowe poprzez szybkie i wydajne zarządzanie kompleksowymi procesami biznesowymi, od modelowania po planowanie i realizację. System TMS dostarczy GEFCO wgląd w operacje logistyki wejścia (inbound) i wyjścia (outbound) oraz narzędzia do współpracy z dostawcami i przewoźnikami. Z kolei dzięki systemowi WMS GEFCO zwiększy elastyczność, reagowanie w czasie rzeczywistym, terminowość i pełną wydajność oraz umiejętność zarządzania złożonymi operacjami magazynowymi.

– Wybierając nasze systemy TMS i WMS oparte na modelu SaaS, jesteśmy przekonani, że GEFCO będzie mogło efektywnie rozwijać swoją działalność i przygotować się na przyszłość. Jesteśmy dumni z obecności GEFCO, światowego lidera w swojej branży, na naszej stale rosnącej liście globalnych klientów 3PL/4PL – podkreśla Johan Reventberg, President, EMEA z Blue Yonder.

Materiały dodatkowe:

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Blue Yonder w zakresie zarządzania transportem (TMS) i zarządzania magazynem (WMS).

Poleć ten artykuł:

Polecamy