Generali rozpoczęło współpracę z GlobKurier.pl

Generali rozpoczęło współpracę z GlobKurier.pl

Ubezpieczyłeś dom lub mieszkanie z Generali? Od teraz przez cały rok możesz wysyłać taniej swoje paczki i palety korzystając z kodów rabatowych.

Zgarnij zniżki od GlobKurier.pl w ramach Programu Rabatowego Generali. Klienci ubezpieczyciela mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych kodów rabatowych gwarantujących rabat nawet do 15% na usługi kurierskie i transportowe.

Zniżki dla klientów Generali

GlobKurier.pl dołączył do Programu Rabatowego firmy Generali, dzięki temu klienci, którzy posiadają ubezpieczenie na dom lub mieszkanie, mogą skorzystać z kodów rabatowych na usługi kurierskie. Dla klientów przewidziane są rabaty w wysokości 15% i 12%. Kod rabatowy dający 15% zniżki jest ofertą ograniczoną czasowo i ważny jest do 8 sierpnia 2020 roku. Klient może wykorzystać go tylko jeden raz do dowolnego zamówienia. W przypadku kodu rabatowego o wartości 12% można wykorzystać go wielokrotnie, bez limitu czasowego. Oferta promocyjna obejmuje przesyłki krajowe oraz międzynarodowe.

Uwaga! Kody rabatowe działają przy wszystkich zamówieniach z wyjątkiem usługi paczki do Paczkomatu InPost.

Jak skorzystać z rabatów na usługi kurierskie?

Kod rabatowy jest indywidualny dla każdego klienta. Można go pobrać ze strony Generali, po wcześniejszym zalogowaniu się na swój profil. Po otrzymaniu kodu można przejść do zamówienia przesyłki w GlobKurier.pl. Jest to bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Na początek konieczna jest rejestracja w serwisie GlobKurier.pl za pośrednictwem dedykowanego formularza, który dostępny jest na stronie: Oferta dla klientów Generali. Po zarejestrowaniu można przejść do wyceny przesyłki. Następnie należy wybrać jedną z dostępnych ofert i wypełnić formularz zamówienia. W nim znajduje się miejsce na wpisanie kody rabatowego. Od ceny automatycznie zostanie odliczony wybrany rabat. Na koniec pozostaje tylko opłacanie zamówienia wybraną formą płatności.

Niższe ceny wszystkich usług

Program Rabatowy Generali to oferta dopasowana do potrzeb każdego klienta. Wśród firmy współpracujących można znaleźć, takie marki jak: Philips, Circle K, Madicover czy Natura, a teraz również GlobKurier.pl. Platforma logistyczna w ramach współpracy przygotowała nie tylko kody rabatowe dla klientów indywidualnych, ale również zrabatowane cenniki, dla osób prowadzących własną firmę. Wystarczy, podczas rejestracji poprzez dedykowany formularza podać numer NIP firmy, a cenniki z obniżonymi stawkami zostanie automatycznie przypisany do konta.

Poleć ten artykuł:

Polecamy