GEODIS pierwszym najemcą Mountpark Wrocław

GEODIS pierwszym najemcą Mountpark Wrocław

Mountpark Logistics, wiodący deweloper nieruchomości przemysłowych i logistycznych, wynajął firmie GEODIS obiekt o powierzchni 52 542 mkw., znajdujący się na terenie nowej inwestycji pod Wrocławiem.

Budowa rozpoczęła się w maju 2021 roku, a obiekt o powierzchni 52 542 mkw., obejmujący magazyny i biura, ma zostać ukończony w czerwcu 2022 r.
– Strategicznie zlokalizowany nowy magazyn, spełniający najwyższe kryteria jakości, będzie miał kluczowe znaczenie dla rozwoju naszych klientów w Polsce – powiedział Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny GEODIS w Polsce.
W doskonałej lokalizacji, przy skrzyżowaniu autostrad A4 i A8, Mountpark Wroclaw zapewni łącznie 140 000 mkw. powierzchni logistycznej. Została ona zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu rosnącego zapotrzebowania na krajowe i regionalne centra dystrybucyjne na Dolnym Śląsku.
– Cieszymy się, że GEODIS będzie pierwszym najemcą Mountpark Wroclaw – powiedział Piotr Michalski, dyrektor zarządzający Mountpark na Europę Środkową. – Budowę rozpoczęliśmy w maju tego roku, wierząc, że zaoferujemy naszym klientom jedną z najlepszych powierzchni logistycznych na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że inwestycja spełnia wymagania GEODIS i czekamy na powitanie zespołu w nowym obiekcie – dodał Piotr Michalski.

Poleć ten artykuł:

Polecamy