GEODIS przedłuża umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków

GEODIS przedłuża umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków

GEODIS, lider w branży transportu i logistyki na świecie, zostanie na dłużej w SEGRO Logistics Park Stryków. Firma wprowadziła się do budynku w 2013 roku i wynajmuje dziś ponad 4 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej.

GEODIS jest obecny w Polsce od 2001 r. Świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, wspierając swoich klientów m.in. w optymalizacji dostaw, logistyce produktów przemysłowych oraz spedycji drogowej, morskiej, kolejowej i lotniczej. Spółka działa obecnie w 32 lokalizacjach w Polsce, zatrudniając ponad 1400 pracowników. Od 2013 roku korzysta także z powierzchni magazynowej SEGRO w Strykowie w okolicach Łodzi.

– Oferujemy wachlarz szytych na miarę rozwiązań logistycznych. Kiedy dziewięć lat temu poszukiwaliśmy przestrzeni magazynowej dla logistyki GEODIS, potrzebowaliśmy partnera, który mógłby odpowiedzieć na konkretne potrzeby branży TSL i wsparłby naszą ekspansję na rynku. Dzięki SEGRO udało się nam wynająć w Strykowie przestrzeń, która odpowiada naszym wymaganiom i pozwala nam znacznie usprawnić codzienną obsługę logistyczną w regionie. Dlatego przedłużamy najem obiektu i dziękujemy za dotychczasową profesjonalną obsługę – wyjaśnia Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny GEODIS Poland.

– Niezwykle cieszy nas fakt, że centrum logistyczne SEGRO w Strykowie niezmiennie odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, którzy pozostają z nami na dłużej. Wieloletnie, obustronnie korzystne kontrakty są obecnie wizytówką tej inwestycji – tak jest również w przypadku powierzchni dla firmy GEODIS Poland. Nie bez znaczenia dla wieloletniej współpracy jest dalekowzroczny sposób planowania biznesu przez SEGRO, w tym gwarancja stałych cen energii i gazu, które zakontraktowaliśmy w 2021 r., zatem również w 2022 r. pozostają na ówczesnym, obecnie bardzo konkurencyjnym poziomie. W obliczu stale rosnących cen mediów, nasi klienci doceniają nie tylko zapobiegliwość naszej firmy w tym obszarze, ale także technologie wspierające niskoemisyjność. Stosujemy je w naszych obiektach w ramach programu Odpowiedzialne SEGRO, którego jednym z celów jest zeroemisyjność do 2030 roku – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Stryków charakteryzuje się doskonałą lokalizacją: położony jest na 87-hektarowym terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch najważniejszych arterii komunikacyjnych Polski – autostrad A1 i A2 oraz 8 km od granic Łodzi, przy węźle Stryków. Takie położenie umożliwia płynną logistykę towarów oraz idealną komunikację drogową, dostosowaną do wymagań dużych i średnich firm.

Poleć ten artykuł:

Polecamy