GlobKurier decyduje się uruchomić program wsparcia dla przedsiębiorstw – Tarcza dla e-commerce

GlobKurier decyduje się uruchomić program wsparcia dla przedsiębiorstw – Tarcza dla e-commerce

GlobKurier.pl jako profesjonalny operator logistyczny od ponad 10 lat wspiera logistykę firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W czasach pandemii pomoc mniejszym działalnościom jest szczególnie ważna, dlatego GlobKurier.pl ze wsparciem Codarius.com zdecydował uruchomić specjalnych program #tarczadlaecommerce.

 

Pandemia trwale zmienia rynek e-commerce. Większość firm i przedsiębiorstw wdraża pracę zdalną i przenosi sprzedaż do Internetu. Zamknięcie niektórych sklepów przyczyniło się do wzrostu ruchu na platformach online. Również artykuły spożywcze zakupywane są za pośrednictwem Internetu. Dla wielu konsumentów zakupy online stały się najbezpieczniejszą formą. Firmy, by móc utrzymać się, muszą gwałtownie dostosować się do nowych warunków i właśnie w tym chcemy im pomóc – mówi Mateusz Pycia, CEO GlobKurier.pl.

Ratunek w kryzysowej sytuacji

Celem #tarczydlaecommerce jest wsparcie nie tylko działających już na rynku sprzedawców, ale również nowych firm dotkniętych ograniczeniami sprzedaży w związku z koronawirusem. Aby firma była w stanie przetrwać kryzysową sytuację, konieczne jest wdrożenie nowego planu działania i dostawanie się do potrzeb rynku. W związku z tym tarcza obejmuje swoimi działaniami:

 • Stworzenie sklepu
 • Pozyskanie ruchu i zamówień
 • Obsługę zamówień
 • Pakowanie oraz magazynowanie
 • Wysyłkę przesyłek

Zabezpiecz swoją firmę

W ramach #tarczydlaecommerce GlobKurier.pl i Codarius.com oferują:

 • gwarancję pełnego wsparcia logistycznego oraz przygotowanie atrakcyjnych cen na wysyłki paczek i palet,
 • udostępnienie wolnych przestrzeni magazynowych, w celu obniżenia kosztów związanych z pracownikami oraz utrzymaniem magazynu,
 • obniżenie abonamentu e-sklepu lub systemu B2B, na kilka miesięcy, może nawet na rok, biorąc pod uwagę możliwości firmy,
 • uruchomienie sklepu online w ciągu 4-5 dni bez dodatkowych kosztów wdrożeniowych na jednym z dostępnych szablonów,
 • dzięki współpracy ze swoimi partnerami pomoże wygenerować ruch oraz zwiększyć ilość składanych zamówień,
 • korzystając ze wsparcia iMoje, przygotuje rozwiązania, które zmniejszą koszty prowizji od płatności online.

Nawet 2999 zł dofinansowania na przesyłki

Firmy, które zdecydują się na założenie sklepu przez Codarius.com, mogą liczyć na dofinasowanie od GlobKurier.pl na wysyłki towarów. Firma deklaruje doładowanie konta pre-paid na kwotę równowartości 1-miesięcznego abonamentu na wysyłki. Dofinansowanie może osiągną wysokość nawet 2999 zł, wszystko zależy od zapotrzebowania firmy. Kwota pre-paid z dofinansowania może być przeznaczona tylko na wysyłki, nie można jej wypłacić na gotówkę. Program trwa do 15 kwietnia lub do przekroczenia maksymalnej kwoty na dofinansowania.

Wielu naszych klientów to firmy, które opierają się na handlu tradycyjnym. Jest to dla nich wyjątkowo trudny okres, dlatego zależy nam na umożliwieniu im utrzymania płynności finansowej. Mamy świadomość, że rynek po koronawirusie będzie zupełnie inny. Silnej zmianie ulegną również zwyczaje konsumentów. Chcemy przygotować klientów na taką przyszłość – podsumowuje Mateusz Pycia.

Do programu mogą również dołączyć inne firmy, które chcą wesprzeć mniejsze przedsiębiorstwa w tych wyjątkowych i ciężkich dla wszystkich czasach.

Szczegółowe informacje o programie wsparcia #tarczadlaecommerce można znaleźć tu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy