GlobKurier.pl na Web Summit – największej konferencji technologicznej!

GlobKurier.pl na Web Summit – największej konferencji technologicznej!

Web Summit to międzynarodowa konferencja technologiczna, która po raz pierwszy odbyła się w Dublinie w 2009 roku. Od kilku lat wydarzenie odbywa się w stolicy Portugalii – Lizbonie i gromadzi przedstawicieli największych firm takich jak Amazon, Microsoft, Facebook czy Huawei. I choć w tym roku konferencja odbędzie się online, wciąż nie zabraknie gigantów branży technologicznej oraz przedstawicieli najpopularniejszych firm kurierskich: FedEx, UPS, DHL Deutsche Post. Podczas tegorocznej edycji w wydarzeniu udział bierze GlobKurier.pl!

Konferencja Web Summit 2020

Konferencja Web Summit rozpocznie się 2 grudnia i potrwa do 4 grudnia. Podczas wydarzenia można posłuchać ponad 1200 prelegentów z 150 krajów świata. Omawiane są tematy nie tylko związane z technologią, ale także dotyczące projektowania, logistyki, nauki o danych czy zrównoważonego rozwoju środowiska. Web Summit jest miejscem, gdzie rodzą się nowe pomysły i nowe wizje przyszłości. Podczas tegorocznej odsłony nie zabraknie znanych osobistości, takich jak np.:

  • Serena Williams – tenisistka
  • Pedro Sanchez – premier Hiszpanii
  • Reid Hoffmann – współzałożyciel LinkedIn
  • Cal Henderson – współzałożyciel Slack
  • Mike Schroepfer – dyrektor technologiczny Facebook
  • Gillian Tans – dyrektor generalna Booking.com

GlobKurier.pl na międzynarodowej konferencji

W imieniu GlobKurier.pl wystąpi Mateusz Pycia, CEO i założyciel firmy. Mateusz Pycia pokrótce opowie o wyzwaniach, z jakimi mierzy się branża kurierska oraz o nadchodzącej współpracy z firmą Huawei i przygotowaniach do integracji GlobKurier.pl z Huawei Assistant. Aplikacji dedykowanej użytkowników smartphone Huwawei, która pozwala łatwo i szybko znaleźć potrzebną usługę. Dzięki integracji platformy GlobKurier.pl z usługą Huawei Assistant, osoby planujące wysyłkę paczek, będą mogły sprawnie wyszukać najbardziej atrakcyjnych dostawców.

Web Summit to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami ze świata technologii. To możliwość poznania największych rekinów biznesu oraz pokazania swojej firmy wśród największych graczy.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy