GLP z nowym managerem odpowiedzialnym za rozwój

GLP z nowym managerem odpowiedzialnym za rozwój

GLP, wiodący inwestor i deweloper nieruchomości logistycznych, wzmocnił dział odpowiedzialny za rozwój firmy w Polsce. Od stycznia br. Maciej Rojowski dołączył do zespołu jako Business Development Manager. Będzie uczestniczył w każdym etapie realizacji projektów – od ich planowania i zakupu gruntów inwestycyjnych po wzmacnianie długofalowych relacji z klientami centrów logistycznych.

Maciej Rojowski od 15 lat jest aktywny w branży nieruchomości przemysłowych oraz obsłudze inwestycji zagranicznych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu GLP, pracował jako BTS Senior Consultant w AXI Immo oraz manager ds. rozwoju w Panattoni Europe. Wcześniej uczestniczył w kierowaniu działalnością Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych w zakresie biznesu, zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Na polskim rynku firma GLP zrealizowała do tej pory budynki magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw., położone obok kluczowych węzłów transportowych i największych aglomeracji. Obecnie realizuje nowe projekty o łącznej powierzchni ponad 260 tys. mkw. spełniające najwyższe standardy funkcjonalne, techniczne i ekologiczne.

Poleć ten artykuł:

Polecamy